Назад /

Саджанці обліпихи

Обліпиха саджанці

Обліпиха – це воістину унікальна рослина, що володіє не тільки своєрідним смаком, але і багатьма корисними властивостями. Через останній, до речі, їй відведено особливе місце в медицині.

Опис

Обліпиха належить до сімейства лохів, однак, нехай читача не бентежить подібне спорідненість, адже найближче до нього лежить рослина Лох. Цікаво, що крім нього ботаніки знаходять зв'язок з малиною і коноплями.

Рослина, виведене в розпліднику, може бути як деревом, так і низьким чагарником. У першому випадку воно виростає до 15 м, а в останньому – до 6. Напевно, мало хто може похвалитися тим, що бачив 6-метровий кущ. Гілки покриті зловісними шипами, що відлякують хижаків.

Листя нагадують вербові, хоча, на відміну від них, мають коротші черешки. Довжина листа в середньому досягає 60 мм, ширина – 5 мм. Верхня частина покрита пушком, а нижня має гладку поверхню. Ближче до основи лист набуває більш тьмяний забарвлення.

Ціни на саджанці обліпихи невисокі. Придбати сорти можна в інтернет-магазині поштою з доставкою по Україні.

Найсолодші сорти

Взагалі, за своєю природою ця ягода дуже кисла, однак, селекція не стоїть на місці. Копіткою працею, ботаніків все ж вдалося створити кілька сортів, що відрізняються солодкуватим присмаком. Такі плоди, як правило, дуже ароматні і містять в собі багато цукру.

руется

Крім смаку, цей сорт має меншими розмірами шипів, що робить збір врожаю набагато швидше. З одного чагарника можна набрати аж до 15 кг обліпихи. Рослина любить сонце, але вибагливе до грунту – час від часу необхідно удобрювати кущ. Відмінно прикрасить сад.

Зате в особливій поливанні ється не потребує. Щороку для профілактики рекомендується обрізати рослину. Росте дуже швидко, ягоди великі. Чим червоно плід, тим він солодший.

Улюблена

Головне достоїнство – майже повна відсутність шипів. Кущі виростають в середньому до 2-3 м, з однієї рослини можна зібрати до 7 кг. Зворотна сторона листа має сірий колір, а на пагонах час від часу утворюється білий наліт.

Ягода має звичайну форму. З цього сорту часто роблять заготовки. Улюблена стійка до суворої погоди і захворювань. Плоди мають помаранчевий колір, що говорить про велику кількість цукру.

Теньга

Як кажуть ботаніки, золота середина. У висоту досягає 3-х метрів, середня густота листя, шпильок трохи. З одного куща зазвичай збирають до 13 кг, причому плоди дозрівають швидко. На найсолодших ягідки можна побачити легкий « рум'янець ». Сорт майже несприйнятливий до кліщів і мухам.

Москвичка

Більш « компактний » варіант для тих, хто хоче заощадити більше місця. Виростає приблизно до 2-х метрів, врожайність – до 11 кг. Плоди відрізняються тонким шаром шкірки, але, незважаючи на це, дуже жорсткі. Легко транспортуються. На поверхні зустрічаються червоні плями. Ягоди прибирають на початку осені.

Рослина легко адаптується до заморозків, має підвищену стійкість до хвороб.

Нижегородська солодка

Чи відрізняється хорошим, швидким зростанням і особливою любов'ю до сонця. Урожай можна збирати по 2-3 рази на рік, з одного куща – не більш ніж 9 кг. Ягоди прибираються в кінці літа. Сорт використовується відразу для багатьох цілей, серед яких: медицина, створення вин, варений і інших заготовок.

Де купити

Купити обліпиху можна на нашому сайті, там же ми даємо деякі поради по догляду за рослиною і розповідаємо більше про сортах. Незалежно від того, в який час доби було зроблене замовлення, ми оперативно підготуємо посилку і надішлемо вам саджанці обліпихи поштою.

Ми працюємо в цій сфері вже кілька років, тому при необхідності ви завжди можете почитати про нас відгуки інших людей. Ціна на саджанці обліпихи у нас завжди дуже доступна, що сильно радує більшість клієнтів.

Зробити замовлення і купити саджанці обліпихи можна прямо через сайт або, зателефонувавши за номером телефону.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку