Назад /

Саджанці черемхи

Черемуха

Черемуха – це плодово-декоративне листопадне дерево або чагарник, користується популярністю у садівників за ароматні білі квіти і красиві ягоди з корисними властивостями.

Рослина висаджують по периметру садової ділянки в якості живої огорожі, використовують в спільних посадках з декоративними кущами та квітами.

Опис культури

Черемха звичайна відноситься до сімейства Рожеві, культуру вирощують формі дерева або чагарнику. Доросла рослина досягає висоти 10 метрів і вище. Суцвіття розпускаються в травні, вони мають гроновидного форму, складаються з численних дрібних білих квітів. Вони випромінюють насичений аромат, приваблюють бджіл.

Після цвітіння утворюються плоди з майже чорної, глянсовою шкіркою. Вони мають солодкий смак і в'яжучий ефект.

Також можна купити черемху червону, вона характеризується:

  • висотою до 5 метрів;
  • яскраво-червоними плодами з солодким смаком без терпкості;
  • високою врожайністю – до 8 кг;
  • невибагливістю до умов вирощування.

Для декорування присадибної території використовують черемху краснолістний. Це листопадне дерево, сягає висоти 7 метрів, самостійно формують пірамідальну крону. Дерево цінується за пурпурну забарвлення квітів, а на третій рік вирощування утворює великі пурпурові плоди.

Плоди черемхи використовують в кулінарії, народній медицині, косметології. Напої, варення з черемшини мають протизапальну дію. Квіти мають потогінну і сечогінну дію, якщо їх заварити як чай.

Особливості посадки і догляду

Незалежно від сорту, саджанці черемхи висаджують на сонячну ділянку з родючим грунтом і глибоким заляганням грунтових вод. Рослина добре адаптується на кожному типі грунту, а найкращою є родючий суглинок нейтральною або слабокислою реакції.

Подальший догляд культурою включає:

  • розпушування грунту, видалення бур'янів;
  • полив в посушливий період;
  • весняну формуючу обрізку.

Підживлення вносять на 3 рік вирощування. Процедуру виконують ранньою весною, для цього використовують нітроамофоску або аміачну селітру. Раз на три роки навколостовбурні коло перекопують і розподіляють по поверхні перегній або іншу органіку.

А купити саджанці черемхи за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений посадковий матеріал високої якості з розплідника з описом, фото.

Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку