Назад

Добрива

Добрива для городу

Добрива – це концентровані поживні речовини, які містяться в різних формах. Перш, ніж купити добрива для городу потрібно переконатися в їх ефективності, кількості поживних речовин. &Nbsp;

Органічні і неорганічні добрива

Продаж добрива для саду передбачає великий вибір підгодівлі і поживних речовин. Щоб підібрати необхідні, потрібно розбиратися в їх видах.

Органічні добрива - слово “ органічні ” означає, що поживні речовини, що містяться в продукті, виходять в результаті діяльності живого організму.
Потенційний недолік в тому, що вони не можуть виділяти достатньо своїх основних поживних речовин швидко, чим довше органічні добрива лежать, перегниває, тим краще вони стають.
Синтетичні (мінеральні) добрива діють більш швидко, ніж органічні види. Основна відмінність від органіки в тому, що синтетичні добрива не покращують структуру ґрунту, але швидко і комплексно впливають на рослину. Також при неправильному застосуванні синтетичних добрив вони можуть стати згубними для дощових черв'яків. Потрібно строго дотримуватися інструкції по застосуванню. Синтетичні добрива можуть наповнити грунт поживними речовинами дуже швидко.

Повні добрива або неповні?

Добриво називається повним, якщо воно містить азот, фосфор і калій (10-10-10, 5-10-10, 5-30-5 і т.д.) Неповне добриво містить один або два з основних компонентів. Прикладами можуть бути - потрійний суперфосфат (0-46-0) і нітрат калію (13-0-44), аміачна селітра (33.5-0-0). Неповне добриво може бути використано в ситуаціях, коли це необхідно.
Більшість добрив крім елементів містять і наповнювач, що дозволяє більш рівномірно розподілятися живильних елементів в грунті.

Форма добрива

Гранульовані - це хороший, найбільш поширений тип добрива для саду. Гранули будуть розподілятися більш рівномірно і швидко. Іноді вони мають покриття для запобігання поглинання вологи.
Рідкі добрива бувають різних складів, в тому числі повними і неповними. Всі вони зроблені, так щоб їх можна було розбавляти водою.

Також вони мають деякі особливості застосування, як коренева поливання, так і методом обприскуванням зеленої маси рослини. Останній спосіб дозволяє досягти швидкого всмоктування.

Строки внесення добрив

Тип грунту визначає частоту застосування мінеральних добрив. Піщані грунти вимагають більш частого застосування азоту та інших поживних речовин, ніж глина Інші фактори, що впливають на частоту застосування, включають тип культури, рівня врожайності, кількість опадів, вид добрива і його швидкість розчинення.
Коренеплоди вимагають менше азотних добрив, ніж листяні культури.
Загальне правило полягає в тому, що азот необхідний для росту зеленої маси. Фосфор для коренеплодів і фруктів, калій для витривалості суворих зим, стійкості до хвороб та загальної міцності рослини. Застосування мінеральних добрив вигідно.

Симптоми нестачі елементів

Магазин добрив найчастіше пропонує великий вибір різних препаратів, товарів. Як зрозуміти якого елемента не вистачає рослинам?

Основні елементи:

  • Азот (N)
    Пожовкле листя, уповільнення росту. Надмірне застосування може викликати опік листя, сприяє цвітінню. Легко вимивається з грунту.
    Фосфор (P)
    Низькорослі, короткі міжвузля, фіолетові або темно-зелене листя, старе листя відмирає, квітки і плоди бідні. Повільне зростання, затримка дозрівання.
    Фосфор погано доступний при високих і низьких значеннях рН, в сухих або холодних грунтах, а в високо органічних грунтах трудноусвояемих.
  • Калій (К)
    Старе листя, випалені по краях, зі слабким стеблом; плоди зморщені, нерівномірне дозрівання. Досить легко вимивається, перш за все, на піщаних ґрунтах.

Мікроелементи

  • Бор (B) - бутон стає світло-зелений, коріння коричневі в центрі; плід корковий, коричневий в центрі, квітки не утворюються.
  • Кальцій (Са) - молоде листя жовтіє, слабке стебло, коротке темне коріння.
  • Мідь (Cu) - листя вибілені, подовжені, неправильної форми. Нові паростки відмирають. Дефіцит міді в грунті зустрічається в Києві і в інших містах України. Це один з найнеобхідніших елементів.
  • Залізо (Fe) - молоде листя жовтіє між жилками. Зазвичай це відбувається від рН проблем. Може використовувати сульфат заліза або хелатного заліза.
  • Магній (Mg) - листя тонкі, втрачають колір між жилками, від підстави рослина криве (стебло нерівний, горбистий).

Дуже часто садівники не звертають увагу на проблеми рослин, і даремно. При правильному застосуванні добрив можна домогтися високого, багатого врожаю. Ціна на добрива в нашому інтернет-магазині прийнятна, їх можна замовити з доставкою поштою оптом і в роздріб.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку