Назад /

Саджанці ірги

Саджанці ірги - опис і види

Про таку рослину, як ірга, чули багато, але на вирощування на власній присадибній ділянці може зважитися не кожен. І як показує практика, складнощів у вирощуванні такого рослини не виникає, а в результаті можна отримати великий урожай ягід, які облаем корисними властивостями для людського організму. Тому, якщо ви бажаєте посадити таку рослину у себе на ділянці, варто замовити саджанці ірги поштою або будь-яким іншим зручним способом.

Опис ірги

Якщо ви вирішили купити іргу, варто звернути увагу на те, що в продажу вона може бути представлена, як декоративними, так і плодоносними видами. Можна подивитися різницю на фото. При цьому переваг у ірги досить багато. Сюди відносять не тільки те, що її плоди мають корисними властивостями, але і те, що така ягода дуже подобається дітям за рахунок солодкого смаку.

Гра виглядає у вигляді не дуже великого деревця, яке виглядає неймовірно красиво в той момент, коли розпускається. Самі листя виглядають досить оригінально, так як візуально здається, що вони покриті тонким шаром інею або ж снігу. У процесі цвітіння рослини, все гілки покриваються дрібними квіточками рожевого або ж білого кольору. Як тільки закінчується період цвітіння, з'являються невеликі плоди у формі яблучок. Спочатку вони мають білий колір з легким рум'янцем. Але в міру дозрівання вони набувають фіолетовий, пурпуровий або, же темно-червоний колір.

Що ж стосується догляду за цим деревом, то він не викликає складнощів, тому багато і вирішуються купити саджанці ірги для власного ділянки. Серед ключових характеристик варто виділити наступні:

  • високі показники морозостійкості;
  • можливість витримувати надмірне посуху;
  • відмінні показники росту і високу плодоношення;
  • тривалість життя одного деревця може перевищувати 60 років;
  • виступає в якості відмінного медоноса;
  • може виступати в якості гарного підщепи для карликових груш і яблунь.

Єдиним недоліком, на який варто звернути увагу, є сильне розростання кореневої системи. Тому при бажанні висадивши його на власній ділянці, потрібно приготуватися до того, що доведеться систематично здійснювати догляд за корінням.

Часто зустрічаються сорти ірги

Якщо ви бажаєте придбати цей вид рослини, варто звернути увагу на те, що ціна на саджанці ірги буде залежати в першу чергу від виду окремого сорту. Серед найбільш часто зустрічаються різновидами є наступні:

  • колосиста – висота деревця або чагарнику не перевищує у висоту 5-ти метрів. Розміри плодів в діаметрі становлять близько 1 см. Такий сорт має високі показники морозостійкості і засухостойкості. Крім цього, може виростати навіть в тих умовах, де спостерігається надмірне забруднення повітря;
  • канадська – висота дерева ірги цього виду становить близько 10 метрів, а чагарнику – близько 6-ти метрів. Плоди мають темно-пурпурний відтінок і солодкі на смак. Серед усіх видів саджанців, доступних до продажу, цей вид вважається найбільш затребуваним;
  • ольхолістная – вперше про це сорті дізналися в 1918 році, після чого вона активно почала висаджуватися в нашій країні. За рахунок особливої ​​форми листя саме деревце має незвичайну форму і зовнішній вигляд. Плоди мають круглу форму і чорний колір.

Тому, якщо ви вирішили вирощувати цю рослину на власному садовій ділянці, в першу чергу визначитеся з тим сортом, розведенням якого збираєтеся займатися. Не забувайте про те, що для отримання хорошого результату необхідно здійснювати систематичний догляд за рослиною і купувати рослина в розпліднику.

Для покупки товарів в інтернет-магазині потрібно замовити рослини з каталогу з доставкою в Київ та інші міста України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку