Назад /

Гарантії на замовлення

При отриманні Вами товару неналежної якості або в разі невідповідності вмісту посилки опису вкладення, ми гарантуємо заміну товару неналежної якості або відшкодування вартості товару неналежної якості поштовим переказом, на наступних умовах:

При виявленні Покупцем Товару в складі Замовлення з порушенням умов Замовлення (асортимент, якість, кількість, укомплектованість, упаковка) Покупець, в строк не пізніше 30 днів після отримання товару. Для подачі претензії потрібно звернутися до нас в такому вигляді:

Написати нам на пошту [email protected] . У листі детально опишіть свою проблему, прикріпіть фотографії товарною накладною і товарів незадовільної якості (обов'язково). Без фото заявка не розглядатиметься!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 7-ти робочих днів для вирішення ситуації, що склалася. Якщо звернень пізніше встановленого терміну (більше 30 днів з моменту повчання замовлення), звернення розглядаються суб'єктивно, компанія в такому випадку має право запросити додаткову інформацію.В разі пред'явлення Покупцем вимог по заміні Товару неналежної якості Продавець замінює цей Товар Товаром належної якості в строк, що не перевищує загальний термін обробки Замовлення і терміну доставки Замовлення.

У разі пред'явлення Покупцем вимог про повернення сплачених за Товар грошових коштів, Продавець зобов'язується виконати повернення протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати отримання такої вимоги та надання Продавцю необхідних документів.

Топ 10 продажів 2022

Купують зараз


Ви успішно підписалися!

Код на знижку