Назад

Саджанці ягідних кущів

Плодові чагарники в ландшафтному дизайні

Для того щоб ландшафт саду виглядав найбільш виграшно, він повинен бути різнорівневим. З цією метою на ділянці висаджуються не тільки трав'янисті рослини, але і декоративні дерева і плодові чагарники, використання яких дозволяє повністю перетворити існуючий ландшафт. Правильний їх підбір дозволяє забезпечити саду привабливий зовнішній вигляд в будь-який час року.

Часто садівники зосереджують свою основну увагу на виборі дерев, вважаючи чагарники другорядним елементом формування ландшафту. А між тим різноманіття, в якому представлені сьогодні плодові чагарники, включає в себе і корисні культури, і виключно привабливі красивоцветущие різновиди. Посадкою їх ні в якому разі не слід нехтувати. А якщо висаджування чагарників не було передбачено при первісному благоустрій ділянки, їх цілком можна вписати у вже існуючий ландшафт. Купити плодові чагарники можна в нашому магазині, вибравши потрібний товар в каталозі.

Щоб придбання дерев було вдалим, досвідчені садівники рекомендують керуватися наступними параметрами. Кращим вибором будуть садові чагарники, які невибагливі в догляді, швидко приживаються на новому місці, і вимагають для своєї життєдіяльності таких же умов, які є на ділянці. Що стосується декоративних якостей, у рослини повинна бути приваблива форма крони – в цьому випадку воно буде прикрасою ділянки не тільки навесні і влітку, а й взимку. Ідеальний вибір – рослини, які зберігають свої декоративні якості протягом усього року.

Щоб купити саджанці плодових чагарників в розпліднику потрібно перегорнути каталог і вибрати необхідні. Краще віддавати перевагу посадкового матеріалу із закритою кореневою системою. Це рослини, які продаються в контейнерах. Перевагою такого посадкового матеріалу є можливість його висаджування в будь-який час. Хоча найбільш кращою є осіння або весняна посадка.

Підбираючи багаторічні фруктові чагарники, в першу чергу варто визначитися, де вони будуть розміщені на ділянці. Якщо основне декоративне якість рослин – забарвлення листя, то висаджувати їх слід на добре освітлених місцях. При нестачі світла бажаного забарвлення крони домогтися не вдасться.

Плодові чагарники – види

Щоб купити саджанці ягідних чагарників потрібно визначитися з видом рослини.

  • Виноград.
  • Малина.
  • Жимолость.
  • Смородина.
  • Кизил.
  • Агрус.
  • Чорниця /лохина.

І багато інших різновидів ягід.

Посадка та догляд

Посадка чагарників може здійснюватися різними методами, в залежності від того призначення, яке вони будуть виконувати на ділянці. Досвідчені фахівці не радять використовувати солитерні посадки: як правило, окремо стоїть кущ, якими б високими декоративними якостями він ні відрізнявся, створює враження незавершеності. Оптимальний варіант – висаджування рослин групами по три. При цьому вони розміщуються не в одну лінію, а в формі трикутника, в якому найкоротший рослина висаджується на передньому плані, а найвище – у другому ряду справа. Подібне розміщення вважається найбільш сприятливим для сприйняття. Щоб доповнити композицію, можна використовувати, наприклад, різні сорти смородини (червону, білу, чорну, рожеву). Подібні елементи ландшафтного дизайну будуть доречні як при оздобленні газону, так і у водойми або поруч з освітлювальними приладами.

Вибираючи чагарники для саду в каталозі, багато власників ділянок прагнуть придбати в першу чергу красивоцветущие рослини. Бажано підбирати їх таким чином, щоб період цвітіння одних чагарників змінював період цвітіння інших. Навесні ділянку прикрасять гра канадська, чорниця або лохина. Якщо клімат досить м'який, можна виростити на ділянці рідкісні сорти. Влітку зацвітають бузок, барбарис. А восени погляд порадують плоди, калини, шипшини, кизильника. Так що вибір чагарників для садівника, який бажає перетворити свою ділянку в квітучий сад, сьогодні дійсно величезний.

Ягідні чагарники поштою можна замовити в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором. В судовому інтернет-магазині можна замовити і купити чагарники з доставкою поштою в Києві і по всій Україні

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку