Назад

Саджанці плодових дерев

Плодові дерева

Дуже багато власників дач і приватних будинків мріють створити власний фруктовий сад. Адже це не тільки відмінне капіталовкладення, але ще і маса задоволення - можна виростити власними руками дерево і отримати свій перший урожай фруктів. Адже сьогодні так багато плодово-ягідних рослин, плоди яких ми любимо ще з дитинства.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити плодові дерева за доступною ціною. Замовлення легко оформити онлайн, а доставку можна замовити в будь-яку точку України поштою, і зокрема в такі міста, як Харків, Одеса, Мелітополь, Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, і інші. У каталозі на сайті також великий вибір декоративних садових рослин різних видів і сортів. Тут же ви можете ознайомитися з відгуками тих, хто купив саджанці в нашому розпліднику.

Види плодових дерев

Якщо ви ще не визначилися з тим, які саме дерева ви хочете придбати, потрібно відразу розібратися в їх видах. Отже, плодові дерева діляться на такі великі групи:

  • кісточкові. Плоди в даному випадку називаються кістянками, так як всередині їх плодів є дуже тверда кісточка. Сюди відносяться сливи, вишні та черешні, персики, абрикоси, і багато інших;
  • зерняткові. У таких дерев соковиті плоди зі щільною м'якоттю, а всередині них знаходяться насіння. Це яблуні, груші, айва;
  • горіхові. Плоди є тверду оболонку, всередині якої знаходиться їстівне ядро. Сюди відносяться різні горіхи, як волоський, мигдаль, ліщина, і інші.

Багато хто починає займатися вирощуванням плодових дерев, щоб потім продавати отримані плоди. Але також ви можете забезпечити себе і свою сім'ю корисними і натуральними вітамінами. Адже з фруктів можна не тільки готувати пироги, а й робити компоти, варення, джеми.

Купити саджанці сьогодні зовсім недорого. Головне - враховувати розмір своєї ділянки, щоб деревам було не тісно. До того ж важливо знати, як правильно вирощувати ту чи іншу рослину. Крім дерев ви можете придбати і ягідні чагарники, як малина, смородина, ожина, і інші.

Як правильно доглядати за плодовими деревами?

Недостатньо просто купити саджанці і посадити їх там, де ви захочете. Потрібно знати, що вимагає кожне дерево і вибрати найбільш підходящі для них місця. До того ж кожен вид рослини вимагає певного догляду.

Є прості правила:

  • між дорослими деревами має бути достатня відстань, а тому при посадці залишайте відстань, рівну приблизно 2-3 вашим великим кроків;
  • місце потрібно вибирати правильне. В основному всі дерева люблять сонячне світло, але деяких з них вважають за краще все ж півтінь. Також вам потрібно враховувати і те, як швидко виростає дерево;
  • земля - ​​ще один дуже важливий момент. Деякі дерева люблять чорнозем, іншим потрібен хороший дренаж, треті вважають за краще слабокислі або лужні грунти. Так, наприклад, яблуні відмінно ростуть на чорноземі, а ось зливу воліє глинисті землі, груша - суглинки.

Догляд у кожної рослини теж індивідуальний. Хтось вважає за краще частий і рясний полив, а комусь достатньо і природних опадів. Не варто забувати і про хвороби з шкідниками. Це може не тільки зіпсувати врожаї, а й навіть погубити саме дерево. Сьогодні у продажу є великий вибір спеціальних засобів, які допоможуть швидко і ефективно справлятися з різними напастями.

Щоб рослини отримували достатню кількість поживних речовин, потрібно регулярно вносити підживлення. Вони бувають мінеральні та органічні. Дуже важливо дотримуватися пропорції, щоб не нашкодити своїм деревам.

Ми пропонуємо саджанці плодових дерев в широкому асортименті і пропонуємо тільки якісний посадковий матеріал.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку