Назад

Саджанці декоративних рослин

Які декоративні дерева вирощувати в саду

Декоративні дерева користуються великим попитом серед садівників. Багато з таких рослин відрізняються гарним і незвичайним видом, вони здатні виносити заморозки, посуху, рости в тіні.

Якщо місця на ділянці досить, дерева можна об'єднати в групи по кілька рослин. Якщо ви виберете види з густою кроною і посадіть їх впритул один до одного, можна створити ефект загальної крони, яка, крім того, що дуже приваблива, покращує мікроклімат в саду і забезпечує тінь і прохолоду влітку.

В цьому випадку дерева повинні бути одного виду або мати приблизно однакову форму крони, а також однакову швидкість росту. У розплідниках можна підібрати все необхідне.

Дерева з більш пухкою кроною відмінно виглядають на тлі високої і густий живоплоту.

Звичайно, декоративні рослини можна садити і поодинці. В цьому випадку їх кількість більш обмежена, але знову ж таки в основному залежить від розміру саду.

Перш, ніж купити декоративні дерева потрібно вибрати саме той вид, який буде рости, і радувати око.

Відповідні для нашого клімату декоративні дерева (назви і опис):

  1. Клен дланевідний - це медленнорастущєє дерево, що досягає у висоту від 2 до 4 метрів. Воно привабливо своєю красивою листової масою, пофарбованої від золотистого до пурпурно-червоного кольору. Вид дуже незвичайний і декоративний. Підходить для невеликих садів, можна вирощувати як кущ. Клен морозостійкий. При сильному сонячному світлі його листя можуть “ горіти ”. Віддає перевагу слабокислі піщані ґрунти. Кращий час для посадки - жовтень - листопад, але якщо дерево вирощено в контейнері, його можна посадити навесні.
  2. Декоративна яблуня плодова. Компактне деревце, квітуче ранньою весною разом з фруктовими деревами. Квітки рожеві, діаметром близько 3 см. Листя теж декоративні, красивого пурпурного відтінку. Плоди цього сорту не їстівні, але дуже красиві, так як залишаються на дереві до початку зими. Відповідне місце для декоративної яблуні - сонячне або підлозі тінисте. Після цвітіння дерево рекомендується підрізати, щоб сформувалася правильної форми крона.
  3. багряник європейський. Це медленнорастущєє листопадне дерево. Це медонос, який сильно приваблює бджіл. Він може досягати 8 метрів у висоту. Цвіте в квітні - травні насичено-рожевими квітами. Потребує сонячному місці, до грунту ніяких претензій. У молодому віці чутливий до холоду, а при температурі нижче мінус 20 градусів є небезпека часткового обмороження. Старі дерева повністю морозостійкі. Підходить як для одиночних, так і для групових посадок.
  4. Декоративний глід. Найпопулярніший різновид декоративних видів глоду - " Пауль Скарлет ". За фото можна побачити всю красу. Цвіте в травні ефектними квітами цикламена. Восени його листя червоніють. Зростає на будь-якому грунті, на сонці або в напівтіні. Досягає 4 метрів у висоту. Плоди темно-червоного кольору - прекрасний акцент на осінньому дворі. У перші роки після посадки кроні дерева потрібно надати форму.
  5. Сумах оленерогій - це листяних дерев або великий чагарник, що досягає у висоту 6 метрів. Восени його листя набувають теплі оранжево-червоні відтінки. Цвіте з червня по серпень жовто-зеленими квітками, зібраними в густі суцвіття. Плоди дозрівають у вересні - жовтні, вони пурпурно-червоні, нагадують форму свічки. Вони залишаються на гілках до зими, навіть після опадання листя. Рослина переносить як посуху, так і холоду. Виростає на всіх грунтах, в тому числі і на бідних. Переносить сильне сонце і півтінь, може вижити в північній частині саду.
  6. Альбіция ленкоранська. Саджанці декоративних рослин дуже незвичайні. Її також називають « шовковим деревом » або « сплячим деревом », тому що до вечора його листя закриваються. Рослина типово для Азії і США. На Україні його успішно вирощують в теплих частинах країни і на узбережжі Чорного моря. Воно може досягати висоти 10 метрів, але зазвичай більш компактне. Цвіте з червня по вересень, любить сонячні місця.
  7. Магнолія. У нашій країні вирощують в основному чагарникові види. При повній зрілості деякі сорти можуть досягати 8 метрів у висоту. Магнолія віддає перевагу сонцю і добре дренованих грунту. Також може переносити півтінь. Після цвітіння потрібно провести формування крони.
  8. Калина червона. Це великий чагарник або невисоке дерево. Сорт не користується великою популярністю в нашій країні. У зрілому віці досягає 4 метрів у висоту. Любить багаті і вологі грунту. Потребує регулярної обрізку, добре росте на сонці.
  9. Кизил декоративний. Являє собою компактне дерево, що досягає 5 метрів у висоту. Декоративні як рожеві квіти, так і листя, які восени стають від оранжевого до червоного кольору. При відповідних умовах навколишнього середовища рослина в'яже дрібні плоди. Добре переносить часткове затінення і ідеально підходить для північній частині двору.

Декоративні дерева для саду можна купити в інтернет-магазині за привабливою ціною з доставкою поштою по всій території України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку