Назад /

Саджанці модрини даурской

Модрина даурська – незвичайне рослина для саду

Модрина даурська в природних умовах виростає на далекому сході, в Сибіру. На Європейській території також поширена. За гарний вигляд крони вона полюбилася ландшафтним дизайнерам і садівникам.

Це дерева досить високі, але ростуть вони повільно, дорослі дерева можуть досягати у висоту 25 метрів.

Опис і вирощування

У молодих дерев хвоя світло-зелена, вузька. Незважаючи на великі розміри дерева, шишки дрібні, але ростуть рясно, гронами.

Нирки на дереві розпускаються в другій половині весни. Далі відбувається цвітіння і сама шишка дозріває лише у вересні. Насіння невелике, улюблені ласощі птахів.

Модрина може легко переносити суворий клімат і мінусові температури до мінус 35 – 40 градусів тривалий час. Найчастіше розплідники вирощують цей сорт.

Даурська модрина підрозділяється на два основних види – Приморська і Курильська. Курильська модрина відрізняється дуже незвичайної кроною, вона зростає в ширину, а не в висоту, нагадує Африканські рослини. Її часто використовують ландшафтні дизайнери для створення незвичайних пейзажів. Саджанці модрини даурской можна обрізати і формувати.

Ще один популярний вид дерев – модрина Ольгинська. Вона навпаки зростає струнким і красивим деревом, при достатньому освітленні гілки її рівні, промальовані.

Гмелина – сорт дуже популярний, дерево не таке високе, але володіє декоративними якостями і чудовим ароматом, який виходить від хвої.

Всі сорти можна подивитися в інтернет-магазині, вибрати потрібний по фото.

Як посадити модрину?

Купити Модрина даурська мало, її ще потрібно правильно посадити. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  • Підготувати освітлене місце, сонце повинно потрапляти на дерево не менше шести годин в день.
  • Розмір ями залежить від розміру саджанця. Мінімальна яма для посадки повинна бути 50 на 50 сантиметрів, глибиною також 50 сантиметрів.
  • На місце посадки можна додати перегній або мінеральне добриво, добре перемішати із землею. У чистому вигляді використовувати підгодівлю можна, так як можна нашкодити рослині.
  • Висаджувати модрину рекомендується навесні, з березня по кінець травня, і восени, з вересня до листопада, якщо погода дозволяє, то її можна садити при невеликих заморозках, вони їй не страшні.
  • Якщо посадка була весняної, то обов'язковий щоденний полив протягом двох тижнів. Саджанці, посаджені восени, в поливі не потребують.

В догляді це саме невибаглива рослина, воно не потребує спеціальних обрізаннях або інших маніпуляціях.

Щоб купити саджанці модрини даурской за привабливою ціною, потрібно вибрати вподобане дерево в каталозі і замовити з доставкою поштою в будь-яку точку України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку