Назад /

Саджанці ялиці

Ялиця Нордмана

Існує безліч видів хвойних рослин. Є такі сорти дерев і чагарників, які стають популярними і улюбленими у садівників. До таких хвойники відноситься і ялиця. &Nbsp; Вона має дивовижні і неповторними властивостями, по праву вважаючись деревом здоров'я і довголіття.

Ялиця Нордмана - опис і види

Ялиця - це загальна назва виду, який включає в себе близько ста сортів. Найбільш відомою можна назвати - кавказьку ялицю. Вона має й іншу назву - дерево Аполлона. Таке прізвисько дереву дали за його могутній розмір, величезний вид і довге життя (вік примірників довгожителів, які росли в дикій природі, досягав тисячі років). Найчастіше, в розплідниках, виводиться саме цей сорт.

В природних умовах, хвойне дерево здатне досягати у висоту вісімдесяти метрів. Однак це рідкість і в основному, в горах Кавказу, зустрічаються екземпляри висотою не більше п'ятдесяти метрів. Дерева цього виду славляться своєю ідеальною кроною і пірамідальної формою, а верхівки нагадують за своїм виглядом конус, так як гілки спрямовані вгору.

Перш ніж купити ялицю, варто розібратися в її видах і визначити, який сорт вам більше підійде. Стовбур хвойника може вирости в діаметрі до двох метрів. Кора у дерева світло-коричнева, такий колір зберігається перші 15 років життя, далі вона починає темніти. І через деякий час вона знаходить матовий відтінок. Хвоя, в свою чергу, за час свого розвитку змінює відтінок з перламутрового (pearl) на темно-зелений (emerald). Через високу чутливість цього виду до забрудненого повітря, ялицю кавказьку НЕ висаджують в межах міста, в якості озеленювача. Дерево досить швидко потьмяніє і почне засихати, так як воно добре вбирає брудне повітря, але повільно його фільтрує. Тому, даний вид ніколи не використовують в якості озеленення міських поселеннях.
Саджанці ялиці - це рослини, які починають цвісти в травні-квітні. Зрілі шишки, по довжині, виростають до двадцяти сантиметрів і мають товщину, приблизно, п'ять сантиметрів. У кожній шишці міститься до 400 крилатих насіння. Коренева система розвивається в залежності від виду грунту: на пухких грунтах коріння здатні піти глибоко під землю, на кам'яних ділянках, навпаки, перебувають практично на поверхні. Примітно те, що ялиця цього виду здатна витримувати найсильніші морози, тому садити її не страшно навіть в регіонах з досить суворим кліматом.

Різновиди сорти нормандська ялиця

Багато років, селекціонери працюють над виведенням різних видів кавказької ялиці. Всі ці сорти здатні рости на дачних ділянках. Ось найпопулярніші з них:

  1. Ядвіга.
  2. ялиця нордмана Пендула.
  3. Borjomi, Корейська.
  4. Голден спайдер.
  5. Colden Spreader.
Нормандська ялиця при правильному догляді виростає високою, форма крони, як правило, конусна. На фото можна побачити всю красу дерева. Ялиця - це рослина, яка гідно вашої уваги, посадивши його на своїй ділянці, ви будете насолоджуватися чистим, хвойним ароматом.

Купити саджанці ялиці, кращі її сорти, можна в інтернет-магазині за привабливою ціною, з доставкою поштою в Київ та інші міста України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку