Назад /

Саджанці ялівця

Ялівець — цілющий чагарник

Ялівець являє собою чагарник (невелике дерево) з сімейства « Cupressaceae ». Передбачається, що він існує на землі приблизно 50 млн. Років. Зовнішній вигляд ялівцю нагадує кипарис. При сприятливих умовах ялівець живе надзвичайно довго. Для того щоб купити ялівець потрібно вибрати саджанець по фото в каталозі.

Опис і вигляд

Ялівець це вельми поширений вид рослин. Він невибагливий, витримує сильні заморозки, добре приживається, і росте на території всієї України.

Існує багато сортів ялівцю, вони представляють собою різні форми і розміри – бувають почвопокровними, кущовими і пірамідальними.

Це ідеальний варіант для ландшафтного дизайну в саду. З ялівцю можна робити живу хвойну огорожу. Віники з цієї рослини дуже люблять завзяті банщики.

Серед ялівців найпопулярнішими видами, які вибирають садівники,   можна назвати:

  • Звичайний – найпоширеніший почвопокровний ялівець. Культивується в розплідниках по всій Європі.
  • Козацький – один з найулюбленіших у садівників.
  • Виргинский.
  • Горизонтальний.
  • Сибірський.

Сортів дуже багато, це основні, які широко поширені. Саджанці ялівця невибагливі.

Люблять сонячні місця, але і в півтіні будуть рости добре. Ростуть на будь-яких грунтах – глинистих, кам'янистих,

Корисні властивості

Купити саджанці ялівцю може кожен – це корисна покупка. Ялівець зберігає в собі від 0,5 до 2% ефірного масла, 30% інвертного цукру, флавоноїди, гіркі глікозиди, органічні кислоти, віск, смолу. В ефірному маслі рослини присутні терпени. У плодах ялівцю присутній оцтова, мурашина і яблучна кислоти, ялівцева камфора, солі калію і кальцію, вітамін « З », гіркі й смолисті речовини, рицин, танін, глюкоза, марганець. Ялівець росте поодинці або групами на сухих і кам'янистих схилах, каменях і чагарниках. М'ясисті ягоди ялівцю збирають восени (вересень-листопад). Сушені ягоди ялівцю також можна знайти в аптеках і спеціалізованих магазинах. З ялівцю також витягується ефірне масло.

Масло ялівцю часто застосовується для заспокоєння нервів, зняття різних тривожних недуг, емоційного виснаження і нервового напруження. Воно також корисно при збільшеною передміхуровій залозі. Масло тонізує печінку і регулює менструальний цикл. Воно дуже добре поєднується з маслом кедра, кипариса, герані, грейпфрута, лимонної трави, шавлії, бергамоту і лайма.

Купити ялівець можна в інтернет-магазині за привабливою ціною з доставкою поштою в Київ.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку