Назад /

Саджанці кипариса

Середземноморський кипарис

Середземноморський кипарис — це вічнозелена рослина сімейства кипарисових (Cupressaceae). Родом вона з Персії та Сирії. Середземноморський кипарис також відомий як італійський (сорт на фото) або тосканський кипарис, тому що зустрічається він у всій Італії (особливо в тосканському регіоні). Середземноморський кипарис, його різновиди та сорти, вимагають відкритого сонця, глинистої або піщаного ґрунту, води і поживних речовин (особливо, коли дерево молоде). Купити кипарис декількох видів можна в інтернет-магазині.

Цікаві факти, опис виду

Саджанці кипариса в дорослому стані можуть вирости у висоту до 35 м. Крона столбчатая, а ширина її складає всього 90-270 см. Кора тонка сіра і гладка у молодих дерев. Стає коричнево-сірої з борозенками у старих дерев. Вічнозелені листя лускаті (менше 5 см в довжину), в мутовках. Чоловічі і жіночі шишки ростуть на одній рослині (однодомна рослина). Запилюються вітром. Форма шишок яйцеподібна або довгаста. Можуть досягати 2,5 см в довжину. Незрілі шишки зелені, але через 20-24 місяці після запилення стають коричневими, насіння готове до розмноження.

Розмножується середземноморський кипарис зазвичай живцями, це трудомісткий процес, тому навіть не у всіх розплідниках займаються розведенням цього дерева. Листя середземноморського кипариса ароматні і часто висаджуються біля церков і будинків, щоб облагородити навколишній простір « диханням свіжості ».

Цікаві факти:

  • Деревина середземноморського кипариса містить ефірні масла, що запобігають розкладання дерев. Його часто використовують при виготовленні меблів.
  • Ця рослина відомо, як « драматичне дерево » в Нью-Мексико, тому що гнеться при найменшому вітрі.
  • Дерево використовується в косметичній промисловості для виробництва шампунів з антісеборейний і антіперхотним ефектом, а також для виробництва « анти вікових » кремів. Ароматні ефірні масла використовуються в парфумерній промисловості.
  • Цей хвойник схильний виразок, що викликаються грибами двох типів. Cankers зменшив число середземноморських кипарисів до майже тривожного числа в певних частинах світу. Вимагає особливого догляду за собою.
  • Середземноморський кипарис може жити понад 1000 років в дикій природі. Найстарішому відомому кипарису близько 4000 років!

Це особливе пірамідальне дерево, яке прикрасить сад своєї вічнозеленої кроною. Купити саджанці кипариса можна за привабливою ціною з доставкою поштою в Київ та інші міста України.

Головним чином дерево культивується через незвичайну морфології, і здатності приховувати непривабливі об'єкти. Ще воно забезпечує хороший захист від вітру. Крім декоративних цілей, середземноморський кипарис вирощується через деревини, знаходить застосування в багатьох галузях промисловості.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку