Назад /

Саджанці хвойних

Хвойні на ділянці – елементи благородства

При облагороджування саду або земельної ділянки, багато професіоналів вдаються до допомоги хвойних порід, тому що такі елементи ландшафту виглядають дорого і привносять на ділянку благородство і шик. Хвойні дерева виглядають красиво. Перед тим як зайнятися ландшафтним дизайном і купити саджанці хвойних рослин, варто розглянути багато варіанти даних порід і вибрати відповідні.
У хвойних безліч переваг, наприклад:

  • морозостійкість.
  • Вічнозелені.
  • Декоративні.
  • Правильна геометрична форма, тому не треба підстригати.
  • Розвинена коренева система, що дозволяє нечастий полив.
  • Аромат.
  • Універсальність. Різноманіття видів, від чагарників до дерев.

До найпопулярніших невибагливим хвойним ставляться ялівці. Саджанці хвойних легко приживаються, швидко вступають у ріст. Ялівець росте в будь-якому грунті: пухкої, кам'янистій, вологою. Витримує як сонце, так і півтінь. В основному використовують для дизайну чотири види ялівцю: ялівець звичайний, ялівець горизонтальний і ялівець лускатий і козацький.
Так само не тільки для земельної ділянки, але і для оформлення доріжок використовують тую з сімейства кипарисових. Дані хвойні вічнозелені, невибагливі до пересадки, а також пристосовані до будь-якій формі. Популярними видами туї є туя західна Смарагд і Даніка.
Найпоширенішою породою дерев є модрина, яка може вирости до 50 метрів. Дана порода світлолюбна і восени скидає голки. У ландшафтному дизайні поширена модрина тонкочешуйчатая і європейська.

Ялиця – високе, пірамідальної форми дерево, у якого голки плоскі, а шишки ростуть вгору. Найпопулярнішими породами є ялиця корейська і ялиця бальзамическая.
Сосни добре ростуть на бідних ґрунтах і пісках, світлолюбні, посухостійкі, але не люблять багато вологи. Добре поєднуються в дизайні з барбарисом. Чи не примхливої ​​породою з хвойних є сосна гірська. Купити хвойні рослини, в тому числі ялицю можна в інтернет магазині з доставкою в Київ та інші міста України за привабливою ціною.

Ель - тіньовитривала, погано переносить посуху, росте в сирих місцях, але не болотистих. Часто дизайнери використовують популярні види, такі як ялина звичайна, колюча, блакитна.
Багато ландшафтні дизайнери вибирають для проекту не тільки невибагливі хвойні породи, а й примхливі види. Одним з таких прикладів є кедр або сосна сибірська. Кедр вимагає особливої ​​уваги в молодому віці. Грунт повинна бути з нейтральною pH, пухка і регулярно зволожена

Кателеерія. Це екзотичне, тіньолюбні дерево. Його використовують тільки для підкреслення оригінальності в дизайні.
Тсуга – невелике дерево, яке Тіньолюбні і може рости в пісковиках. Але не переносить забруднене повітря. Популярними сортами тсуги є аурі, Варієгата, Глобоза. У ландшафті садиться в основному поруч з водоймами або використовується як живоплоти.
Існує кілька важливих правил, якими дотримуються при створенні ландшафтної композиції:

  • Необхідно ретельно вибирати сорти дерев, щоб в загальній картині був один стиль (його можна подивитися в розплідниках або в інтернеті на фото)
  • Для хвойних буде хорошим поєднанням газон або галявина з низькою травою.
  • раскідной дерева краще розташовувати з водоймами.
  • Розарій і хвойні – не найкраща комбінація.
  • Гравій – найкраще місце для посадки хвойних порід.
  • Слід періодично удобрювати азотними підгодівлею для кращого розвитку дерева.
  • Кращим розміщенням хвойних буде західне або східне напрям

Насадження хвойних дерев привнесуть в композицію ландшафту вишуканість і облагороджена. Сад кожен сезон зелений, буде радувати око своєю красою. Привабливість хвойних композицій завжди оригінальна, а також аромат від дерев завжди наситить організм киснем і спокоєм. Всі саджанці можна замовити в каталозі і отримати їх поштою.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку