Назад /

Кучеряві

Оригінальний спосіб вдалих прикрасити територію приватного будинку - посадити декоративні дерева на ділянці. Плющ, дівочий виноград, гортензія плетиста, клематис, ці та інші культури створюють затишок, приховують від сторонніх очей господарські будівлі та затишні куточки саду, і, безумовно, тішать погляд. Посадити декоративні ліани у себе в саду, просто, для цього потрібно купити саджанці кучерявих і дотримуватися рекомендацій щодо догляду. В інтернет-магазині PLOD.UA можна купити в роздріб та гуртом декоративні ліани для саду зі швидкою доставкою поштою. У нашому магазині — широкий асортимент різноманітних саджанців, конкурентні ціни та висока якість посадкового матеріалу.

Як використовувати декоративні ліани для саду

Посадка багаторічних рослин дозволяє створити ефектне оформлення прибудинкової території. Тонкі та гнучкі ліани можна спрямовувати у будь-який бік для створення певної фігури чи форми. Як використовувати декоративні кучеряві рослини в саду:

  • для формування зеленої арки;
  • для декорування веранди, тераси чи альтанки;
  • для маскування непримітних куточків двору, саду, різноманітних господарських споруд;
  • для зонування прибудинкової території.

Рослини з кучерявими пагонами добре використовувати для вертикального озеленення. Тому садити саджанці кучерявих необхідно поруч із опорою, за якою будуть рости ліани. Зверніть увагу, що деякі рослини здатні проникати в щілини між цеглою або будівельним матеріалом, що може призвести до руйнування. Якщо на стінах будівлі є різні дефекти, необхідно стежити за зростанням ліан і робити регулярне обрізання.

Асортимент кучерявих рослин

Кучеряві декоративні дерева відносять до сімейства садових ліан, що мають подовжені пагони з деревоподібною або трав'янистою структурою. Відмінною особливістю кучерявих є відсутність основного стовбура, замість якого дерево має кілька провідних пагонів. Популярні кучеряві рослини:

  • Плющ. Існує величезна кількість різновидів плюща, яких поєднує оригінальна форма листа, невибагливість у посадці саджанців та догляду за дорослою рослиною. Висота ліан у різних видів плюща може досягати від 2-3 м до 10-15 м. Плющ спокійно переносить обрізку, протяги, бідний ґрунт.
  • Дівочий виноград. Декоративна листопадна рослина з гнучкими кучерявими ліанами. Дівочий виноград невибагливий до умов зростання, добре приживається на різних ґрунтах у різних кліматичних зонах України, морозостійкий. За достатньої вологості, дівочий виноград росте швидко (до 4 м приросту на рік).
  • Гортензія плетиста (черешкова). Привертає увагу не лише красиві довгі ліани, але також оригінальне цвітіння. Парасолькові суцвіття гортензії плетистої досягають 20 см в діаметрі, рясне цвітіння рослини триває з липня по серпень. Гортензія невибаглива до ґрунту, віддає перевагу тихим, захищеним від вітру місцям зі стабільною або частковою тінню.
  • Клематіс. Трав'янисті листопадні декоративні ліани з яскравими квітами. Клематиси можна використовувати у горизонтальному та вертикальному озелененні. З рослини формують арки, живоплоти. Гнучкі пагони клематису швидко обплітають різні опори, створюючи єдину композицію із декоративними елементами саду. Рослина не потрібно підв'язувати, розмір ліан відрізняється залежно від сорту – великі клематиси до 3-4 м заввишки, невеликі – до 150-200 см.
  • Жимолість декоративна. Швидкоросла ліана, яка здатна рости в кліматичних умовах України без створення особливих умов. Рослина цвіте запашними квітами, тому часто використовується для декорування ділянки. Невибаглива і не агресивна ліана, яка цвіте з пізньої весни та майже все літо.

Розгалужена структура кучерявого дерева і оригінальне цвітіння - безперечні переваги рослин цього виду. Тому, якщо хочете прикрасити свій сад чи прибудинкову територію, рекомендуємо купити саджанці кучерявих і створити власний неповторний декор.

Де замовити саджанці поштою

Купівля саджанців онлайн - зручний сервіс, який дозволяє заощаджувати не тільки час на походи магазинами, але й фінанси. Саджанці в каталозі можна знайти за категоріями або назвою. Ви можете купити саджанці різних видів рослин – фруктових та декоративних дерев, чагарників, ліан за доступною ціною. Пропонуємо покупцям PLOD.UA тільки якісний товар, конкурентоспроможні ціни та зручні варіанти доставки поштою по території України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку