Назад /

Саджанці гейхери

Гейхера – рослина, яка відноситься до сімейства камнеломкових. Його використовують активно для створення клумб. Всього налічується кілька десятків видів гейхери.

Свою назву ця квітка отримав на честь німецького вченого ботаніка. Свого часу ця рослина була у великому дефіциті. Але купити саджанці гейхери можна повсюдно.

Опис рослини

Гейхера – щільний невисокий чагарник, з великими різнокольоровими листям. Листові пластини щільні, шкірясті, з яскравими і товстими прожилками. Прожилки відрізняються кольором від листя. Лист служить контрастним фоном. Це відмінна риса гейхери.

Купити гейхеру в розплідники може кожен садівник, щоб побачити всю красу рослини.

Це багаторічний квітка, який вигідно вирізняється на тлі інших.

Насіння гейхери дрібне, визріває в кінці літа. Щоб яскрава листя радувала садівників, за квіткою потрібен хороший догляд.

Посадка та догляд

Щоб саджанці гейхери добре прижилися, потрібно правильно їх посадити і доглядати надалі.

Посадка рослини включає в себе наступні дії:

  1. Для початку потрібно підготувати грунт – перекопати землю, видалити всі бур'яни, внести добрива.
  2. Далі підготувати яму в саду – поглиблення повинно бути просторим для коренів, вони не повинні упиратися в стінки ями.
  3. На дно ями помістити компост або торф – це допоможе зробити грунт легше, в такий волога буде на довше затримуватися, а коріння добре розростатися.
  4. У яму налити води і дочекатися, коли вона вбереться,
  5. У поглибленні сформувати гірку і поставити на неї саджанець гейхери, коріння потрібно розправити.
  6. Засипати саджанець землею, добре її утрамбувати.
  7. Сформувати невелике заглиблення, щоб при поливі вода не розливалася.

Далі за Гейхера потрібен догляд. В Україні її не потрібно вкривати на зиму. Вона прекрасно зимує і при мінус тридцяти градусах.

Рослині потрібно постійне розпушування грунту. Краще навколо гейхери замульчувати її. У каталозі інтернет-магазину є багато сортів гейхери з різноманітними листям, їх легко комбінувати, вони прекрасно виглядатимуть на ділянці. На фото можна побачити всю пишноту цвітіння. Для яскравого кольору гейхеру потрібно регулярно підгодовувати, тоді листя будуть виразними.

Замовити сподобалися саджанці можна з доставкою поштою за привабливою ціною.

Гейхера – це унікальна рослина, яка невимогливе в догляді, воно прекрасно зимує, може переносити посуху, і добре росте в тінистих і заболочених місцях.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку