Назад /

Саджанці клена

пальчаста клен

У продажу можна знайти кілька різних сортів пальчатого клена, всі вони радують око красиво забарвленим листям. Пальчаті клени можна вирощувати в діжках на терасі і балконі або формувати їх у вигляді бонсая.

До роду Acer відноситься приблизно 150 видів дерев і чагарників. Серед них є як вічнозелені, так і листопадні види. Клен пальчастий і гостролистий зустрічається в Кореї і Японії, і повсюдно в Євразії, де в природі досягає близько 8 м у висоту. У садах культивується по всій Європі, в Росії - Москві, повсюдно в Україні.

Форма і гра фарб

В садах, як декоративно-листяні рослини вирощують кілька сортів пальчатого клена, проте в квіткових горщиках і діжках на терасі найкраще себе почувають рослини групи &# 39; Dissectum &# 39;. Саджанці клена витривалі і не бояться пересадок навіть в дорослому віці. Це рослини з невеликими і глибоко кавалками листям різного кольору або навіть двоколірними. Контрастний акцент на терасі представляє клен пальчатий &# 39; Dissectum Atropurpureum &# 39; з пурпурно-бурими листям, які восени червоніють на тлі Acer palmatum var. dissectum зі світло-зеленими листками.

Ще більш яскравим буде контраст, якщо поставити поруч &# 39; Dissectum Flavescens &# 39; зі світлими жовто-зеленим листям, зеленими краями і жилками. Купити клен за низькою ціною можна на нашому сайті, а щоб саджанець прижився, за ним потрібен правильний догляд.

Опис і вирощування

Клен пальчастий з глибоко кавалками листям є дуже яскравий акцент композиції з кімнатних рослин на балконі або терасі. Найчастіше зустрічається в розплідниках. На неформальних терасах з порожніми просторами між плиткою клен пальчатий можна посадити поруч з двоколірними сортами чебрецю звичайного. Квіткові горщики з кленом красиво поєднуються з посадженими в горщики весняними цибулинними квітками. Великі жонкіліевие нарциси будуть чудово себе почувати під кленом навесні, оскільки їх не буде закривати від сонця густа крона. Можна поєднувати пальчаті клени і з квітучими крокусами, така композиція буде не менше ефектною. Якщо ваша тераса огороджена невисоким парканом, то можна посадити рослину так, щоб його листя лежали на стіні, і воно вписалося в оточення.

Особливості догляду

Клен пальчатий — це досить невибаглива рослина, яке, однак, потребує дотримання деяких правил по догляду. При правильному догляді клен — це багаторічна рослина, який протягом тривалого часу буде головною прикрасою тераси. Після покупки, пересадите рослина в живильне глинистий землю, найкраще якщо вона буде слабокислою.

Полив і підгодівля

Навесні і влітку постійно підтримуйте ґрунт в квітковому горщику у вологому стані, проте ні в якому разі не допускайте повного заливання землі в квіткових горщиках. Важливо забезпечити рослині хороший дренаж. Якщо зима м'яка, то захищайте рослину від надлишку вологи. З кінця весни до кінця літа раз в 3-4 тижні підгодовуйте рослина комплексними добривами.

Вибір місця

Клен найкраще себе почуває на світлих або злегка затінених місцях. Ні в якому разі не ставте його на місця, освітлені сонцем в ранкові години, оскільки сонце може пошкодити листя рослини (особливо навесні, коли вони іноді покриваються інеєм). Тільки що куплений товар потрібно тримати в тіні, на сонці саджанець може загинути. Клен пальчатий зимостійкий, проте не ставте його на місця, де дме північний або західний вітер.

Купити саджанці клена можна в каталозі інтернет-магазину з доставкою поштою, недорого.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку