Назад /

Саджанці сосни

Сосна – як доглядати за хвойними породами

Сосна - це найпоширеніше дерево на планеті. Його можна зустріти не тільки в лісах, а й все частіше в садах України. Рослини використовують в ландшафтному дизайні. Вони чудово підкреслюють рокарій, добре виглядають і ростуть на тінистих, заболочених ділянках. Це робить сосну вигідним деревом в саду. Вона має гарний вигляд, росте швидко, може служити новорічним деревом, та й виглядає краще штучних.

Напевно у кожного є такий кут, в якому не буде рости жодна рослина. Сосна відноситься до дерев, які можна посадити саме в таких місцях. Купити сосну можна не тільки в розплідниках, але і в інтернет-магазині з доставкою поштою.

Найпопулярніший сорт сосни – pinus. Це гірська сосна, яка відрізняється від інших особливою витривалістю.

Як доглядати за хвойними деревами

Саджанці сосни невибагливі до умов. Доглядати за хвойними рослинами простіше, ніж може здатися на перший погляд. Якщо все робити правильно, то вони цілий рік будуть створювати на вашій ділянці особливий мікроклімат виливає ефірними маслами.

Полив, підживлення сосен
Сосна, а також велика частина інших звичайних різновидів хвойних культур стійка до посухи. Рясний полив їм необхідний лише протягом перших кількох років після посадки. Протягом цього періоду їх слід поливати не більше двох разів в тиждень, залежно від погоди. Виходячи з параметрів, на одну рослину потрібно від одного до двадцяти відер води. У більш частого поливу потребують тільки туї.
Висаджуючи хвойні породи рослин, важливо удобрювати грунт спеціальними речовинами. Робиться це двічі в рік. Однак починати удобрювати грунт рекомендується на другий рік після посадки. Вибираючи добрива навесні, стежте, щоб на упаковці було написано: « весняне удобрення для хвойних культур ». На упаковках добрив, використовуваних восени, повинна бути також відповідне маркування.
Важливою для нормального розвитку хвойних рослин є позакореневе підживлення. Завдяки їй поліпшується зростання, розвиток дерев, вони стануть більш стійкими до шкідників, хвороб.

Мульчирование грунту

Щоб підтримувати потрібний показник вологості в грунті, слід проводити мульчування. Для мульчування найкраще підходить кора сосни, проте згодиться і торф, тирсу або солома. Товщина шару повинна досягати приблизно п'яти сантиметрів.
Оскільки хвойним не подобається щільна грунт, то протягом перших трьох років рекомендується робити неглибоке розпушування.

Обрізка хвойних
Хвойні дерева не потрібно обрізати щороку. Весь процес обрізки зводиться до формування крони і подальшого її підтримки, усунення засохлих гілок. Якщо на дереві є хворі гілки, то їх теж слід обрізати.

Купити саджанці сосни можна за привабливою ціною в каталозі в Києві.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку