Назад /

Саджанці берези

Береза - витончене дерево з ніжною білою корою, на якій є невеликі чорні смуги. Березове дерево часто використовують у декоративних цілях, оскільки доросла рослина виглядає досить ефектно.

В онлайн магазині PLOD.UA можна купити саджанці берези, які готові до посадки у відкритий ґрунт. Зробити замовлення можна оптом і в роздріб. Ми пропонуємо вигідні ціни, швидке оформлення замовлення, якісне пакування товару та доставку поштою по території України.

Як виглядає береза

Основною відмінністю берези є її біла з чорними смугами кора. Гілки дерева, залежно від виду, можуть звисати вниз або рости у вертикальному напрямку. В Україні березові дерева виростають у лісах та лісостепах, формуючи власні березові гаї.

Часто саджанці берези планують купити заради смачного соку, який дає доросле дерево. Отримати березовий сік можна ранньою весною, після чого отвір у стовбурі слід ретельно закрити, щоб рослина не загинула.

Характерні особливості дерева:

 • березова кора добре впізнавана, гладка, приємна на дотик білого кольору з чорними шорсткими вкрапленнями;
 • цвітіння берези починається одночасно з появою листя;
 • квітки представлені у вигляді всіх відомих довгих сережок;
 • листки невеликі, зубчасті на краях, яйцеподібної форми;
 • колір листя з внутрішньої та лицьової сторони відрізняється — зверху листочки світло-зелені, а знизу з білим нальотом;
 • висота дорослого дерева, залежно від виду, може досягати 40-45 м, декоративні сорти частіше виростають у висоту до 15 м;
 • крона рослини ажурна, завдяки чому рослина дає легку півтінь.

Варто відзначити, що в період цвітіння березові дерева виглядають особливо ефектно з ніжно-зеленим листям та сіро-зеленими сережками. Тому, якщо хочете купити саджанці берези з декоративною метою, можемо відзначити, що це є однозначно гарним рішенням.

Як посадити саджанці берези

Перш ніж замовити та купити саджанці берези поштою, слід вивчити особливості посадки та догляду за рослиною. Березове дерево здатне витягати з ґрунту велику кількість води, тому рослинам, які ростуть по сусідству, може не вистачати вологи. Листя берези при опаді здатне виділяти ферменти, які значно уповільнюють зростання та розвиток сусідніх чагарників.

Щоб березові чагарники не заважали здоров'ю інших рослин та тішили око, рекомендується висаджувати саджанці окремо. Поруч можна посадити хвойні породи та рослини, які з легкістю приживаються та ростуть на посушливому ґрунті.

Правила посадки саджанців:

 • родючість землі середня, в умовах дикої природи берези ростуть на вологій землі, що добре дренується, без додаткових добрив;
 • вибирайте ділянку з гумусною, повітряною землею з низькою кислотністю;
 • ділянка тіниста, без протягів, захищена від сильних поривів вітру, яка може зламати крихкий стовбур;
 • на рослину має потрапляти сонце, бажано в першій половині дня, решту доби берізки можуть перебувати в тіні;
 • березу в літній період необхідно удобрювати азотистими добривами та забезпечити рясний полив, особливо в періоди посухи.

При посадці та вирощуванні у відкритому грунті саджанців берези важливо дотримуватися режиму поливу. Дерево здатне за добу вбрати близько 250 л води, тому молоду рослину необхідно рясно поливати після посадки.

Шкідники люблять березові насадження, тому рекомендується проводити регулярну обробку у літній період, коли комахи максимально активні. Більше про захист від паразитів можна дізнатись у менеджерів нашого магазину. Купити все необхідне для обробки зелених насаджень можна також на сайті PLOD.UA.

Де замовити саджанці поштою

Інтернет магазин PLOD.UA пропонує купити саджанці берези за вигідною ціною. Здійснити покупку можна як опт, так і вроздріб, що зручно для різних категорій покупців. Перш ніж надіслати ваше замовлення поштою, ми ретельно упаковуємо саджанці, щоб під час перевезення вони не пошкодилися. Ми цінуємо ваш час, тому обробляємо кожне замовлення якнайшвидше.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку