Назад /

Лагерстремія

Лагерстремія, відома як індійський бузок або креповий мирт - декоративний листопадний чагарник, який використовують в оформленні садів та парків. Під час цвітіння лагерстремія виглядає особливо ефектно, утворюючи з яскравих квіток великі пишні суцвіття.

У каталозі інтернет-магазину PLOD.UA представлений матеріал для декоративного оформлення вашого саду або присадибної ділянки. Серед різноманітності рослин, також можна вибрати та купити саджанці табору. Приймаємо замовлення від фізичних та юридичних осіб, опт та в роздріб за вигідними цінами з доставкою поштою по всіх регіонах України.

Лагерстремія - характеристика рослини

Дерево-кущ з гарними пухнастими суцвіттями - це індійський бузок. Рослина виглядає дуже ефектно, особливо у період цвітіння. Лагерстремія може погано переносити холод, тому в Україні, особливо у північних регіонах країни, рослину переважно вирощують у горщиках на терасах та балконах. Характеристика лагерстремії:

  • низькоросле листопадне деревце або чагарник може мати один або кілька основних стволів;
  • саджанці індійського бузку ростуть досить довго, доросла рослина може досягати у висоту від 2 до 4 метрів;
  • стовбур частіше розгалужений, з гладкою сірою корою;
  • крона красивої кулястої форми;
  • квітки рослини можуть бути червоними, білими, рожевими, пурпуровими, з дуже гострими пелюстками; квітки ростуть пірамідальними гронами висотою близько 20 см, на кінчиках гілок;
  • запилення рослини відбувається птахами та комахами;
  • плоди дерева - коробочка з 4-6 стулками і дрібним трикутним і плоским насінням;
  • листя щільно розташовані на гілках, мають еліптичну, довгасту форму, іноді закруглені, іноді загострені на кінчику;
  • влітку верхня сторона листка темно-зелена, восени листя табору змінює колір на жовтий і оранжево-червоний.

Індійський бузок родом з Азії, де широко культивується як декоративний вид з безліччю гібридів. Лагерстремія чудово підходить для бонсай: з неї виходить дуже гарний мініатюрний чагарник. Цвіте рослина першого року вирощування саджанців, через 5–6 місяців після проростання насіння. Цвітіння може тривати з кінця липня до вересня.

Як правильно посадити саджанці лагерстремії

Саджанці лагерстремії рекомендується висаджувати на ділянці з повним або частковим сонцем. Якщо у вашому регіоні часто холодна погода, саджанці краще не висаджувати у відкритий грунт, а помістити в широкий вазон, який варто встановити поруч зі стіною будівлі, що виходить на південь.

Індійський бузок воліє родючий і добре дренований грнут. Для висадки в горщик необхідно використовувати грунт з високим вмістом поживних речовин і гумусу. Додавання керамзиту, піску або гравію запобігає стиску субстрату. Наявність дренажу також має важливе значення при вирощуванні дерева у відкритому ґрунті.

Дорослі, добре укорінені рослини стійкі до морозів, але молоді саджанці необхідно берегти від заморозків та тривалого впливу низьких температур. На зиму молоді рослини, які ростуть безпосередньо у відкритому ґрунті, слід укрити, а дерева в контейнерах перенести у світле приміщення з температурою 0–10°С. Загалом, чагарник табору добре переносить холод, але при цьому розкриває весь свій потенціал тільки в регіонах зі спекотним літом і м'якою зимою.

Індійський бузок після висадки на постійне місце проростання потребує частого поливу навесні та влітку. В решту сезонів полив необхідно проводити тільки при посусі або при висиханні ґрунту навколо чагарника.

Де в Україні замовити саджанці лагерстремії поштою

Індійський бузок в Україні зустрічається не часто, тому купувати саджанці рекомендується лише у надійних розсадниках. Ми гарантуємо високу якість саджанців і даємо рекомендації щодо посадки та догляду за рослиною.

Розсаду цієї унікальної рослини можна купити як оптом, так і вроздріб, що зручно для різних категорій покупців. Ціни на представлені в нашому каталозі рослини конкурентоспроможні, що робить можливість купівлі цієї незвичайної рослини доступною для всіх садівників.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку