Назад /

Саджанці бузку

Різновиди садової бузку

Одним з найпопулярніших садових рослин є бузок. У світі зустрічаються найрізноманітніші види і сорти бузку. Тим, хто планує вирощувати, варто розібратися, яких видів буває бузок.

Також рослина люблять флористи. Особливо ефектним вважається букет, складений з різних сортів бузку.

Насправді, існує всього декілька різновидів. Саджанці бузку розрізняються за кольором квіток. Згідно з цією системою, бузок буває білою, фіолетовою, блакитний, рожевої, мажентовой і пурпурової. У розплідниках налічується більше ста сортів бузку.

Колір змінюється в залежності від погоди, кислотності грунту. Якщо земля має велику кислотність, бузок стає більш рожевою. Навпаки, якщо земля містить підвищений вміст лугу, кветок набуває блакитний відтінок. Зростаюче на сонці рослина завжди має більш яскраве забарвлення, ніж те, що росте в тіні. Купити бузок можна будь-якого виду і сорту, всі вони добре ростуть в Україні.

Біла бузок - опис

Біла бузок Флора - розмір куща - до трьох метрів. Має прості квітки. Колір бутонів - зеленувато-кремовий. Квіти мають білий колір, вони приблизно три сантиметри в діаметрі, дуже ефектно виглядають в саду.

Біла бузок цвіте з квітня по травень. До сортам білого бузку відносять Рочестер, Галину Уланова, Лебідонька, махрові Мадам Лемуан, пам'ять про Колеснікова.

Жовта бузок Прімроуза

Бузок Прімроуза - це єдиний сорт жовтої бузку. Вона має лише злегка жовтуватий колір. Цей різновид відносять до першої групи.

Бузок є деревовидним чагарником, висота його становить близько двох метрів.

Бузок Прімроуза має прості квіти. Колір бутонів - зеленувато - жовтий. Самі квіти мають світло-жовтий або кремовий відтінок. Бузок може вигоріти і стати білою, якщо розмістити її на сонячній ділянці. Цвітіння триває два місяці, в травні-червні. Квітка розпущений з травня по червень. Після посадки, дає приріст через місяць.

Фіолетова бузок

Цю бузок відносять до другої групи. Рослина цього виду може відрізнятися за кольором і формою. Навіть одне може мати пелюстки і квіти різної форми.

Форма куща - пряма. Бузок має висоту близько двох-трьох метрів.

Колір бутонів - темно-фіолетовий, квіти мають фіолетове забарвлення, розмір яких становить три сантиметри в діаметрі. Квітка цвіте з травня по червень.

До цього різновиду відносять бузок Альберта Холдена, Леоніда Леонова, Сутінки, бузок Максимовича. На фото можна побачити все розмаїття.

Блакитна бузок

Цю бузок відносять до третьої групи. Чистого блакитного кольору у суцвіть бузку не буває. Рослина цього виду може мати лише блакитний відтінок. Колір бутонів нерідко буває пурпуровим або фіолетовим. Коли квіти повністю розпустяться, вони стають блакитними.

Форма куща - густа, сильноросла. Бузок має висоту до семи метрів. Суцвіття мають напівмахрова текстуру. Колір бутонів - фіолетовий, колір суцвіть - блакитний. Бувають до 1,5 сантиметра в діаметрі. Квіти мають форму пірамід.

Цвітіння триває з червня по липень.

До цього виду відносять сорти, названі на честь Лінкольна і Греві, а також Аукубафолію, Кондорсе, Фріманент і багато інших.

Купити саджанці бузку за низькою ціною можна в каталозі, з доставкою поштою, в нашому інтернет-магазині.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку