Назад

Про магазин

PLOD.UA - саме та компанія з вирощування рослин, яка Вам потрібна! Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати Вам найбільший вибір сортів і видів саджанців.

Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати вам найбільший вибір рослин в Україні. Наприклад, хороший садовий центр може надати вам близько 400 сортів рослин на вибір. Ми можемо запропонувати більше 1000. Якщо Ви виборчий покупець, то Вам не варто хвилюватися, у нас величезний вибір самих популярних сортів.

Хоч ми і відносно молода компанія, це лише означає, що нам варто познайомитися з ближче. Ви можете бути впевнені в якості нашого посадкового матеріалу. Всі саджанці перевірятися на сортність, здоров'я і врожайність командою наших агрономів. Висока приживлюваність - це їх девіз!

Для зручності Вашого вибору у нас є розділи НОВИНКИ і ХІТИ щоб Ви точно могли бути впевнені, що ці товари кращий вибір всіх садівників. Так само, точно знаємо як Ви любите стаття з вирощування рослин, у нас такий розділ теж є СТАТТІ ДЛЯ САДОВОДА .

Важлива інформація про нас, так це те, що у нас завжди є цікаві акції, великі знижки, веселі конкурси та багато подарунків. Підписавшись на нас Ви завжди будете першими знати про все акціях   і не пропустіть зробити покупку вигідно.

Топ 10 продажів 2024

Купують зараз

Ви успішно підписалися!

Код на знижку