Назад /

Саджанці туї

Туя: розмноження, посадка, догляд

Туя – чудове вічнозелена рослина, яке можна часто побачити в парках, на дачних ділянках. Під час росту рослину також виділяє корисні фітонциди, які нейтралізують бактерії і патогенні мікроорганізми. Вся структура туї підлаштована для формування крони в різні фігурні види: піраміду, спіраль, куля. Туя – це відмінне хвойне дерево, яке витримає будь-які дизайнерські примхи. Перш ніж купити тую варто дізнатися, як її вирощувати і як за деревом доглядати.

Розмноження

  1. Саджанці туї – найкращим рішенням у придбанні туї, буде покупка дерева в розпліднику. Так як, людина зможе подивитися і вибрати необхідний вид. Додатковою перевагою розплідника служить пристосовність рослини до клімату. У нашому інтернет-магазині кращі сорти туї з перевірених розплідників.
  2. Розмноження з насіння – досить тривалий процес, який до того ж малоефективний. Однак саджанці туї, які вирощені з насіння будуть показувати чудову пристосованість до місцевого клімату.
  3. Розмноження живцями – найбільш ефективний і менш енерговитратний спосіб отримати туї сортових видів. Для того щоб отримати живці, в весняну пору року з дерев зрізають двох-трирічні живців завдовжки мінімум 30 см. Кращий результат покажуть живці з самого верхнього кінця туї. Найкраще робити підрізування з ранку або в похмурий день. Під час обрізки втечі, його слід підрізати таким способом, щоб на кінці залишилася невелика частина оголеної деревини стовбура. Далі місце зрізу дезінфікують марганцівкою і промазують або замочують в стимуляторе росту коренів.

Кращим способом вважається купити саджанці туї в нашому каталозі за привабливою ціною з доставкою поштою в Київ та інші міста України.

Посадка

Туя буде радувати господаря пишною і насиченою кроною тільки при наявності достатнього світла, як показує практика туї краще приживаються на західній стороні ділянки. &Nbsp; Кращий час для посадки туї – це відлига (рання весна) або перша декада жовтня. Хвойна рослина не є принциповим щодо складу грунту. Однак найкращі показники зі зростання і набору зеленої маси йдуть на зволожених ділянках грунту. Перед посадкою туї необхідно викопати яму, розмір якої буде залежати від обсягу кореневої системи. Якщо грунт щільна і важка, слід зробити її більш пухкої, додавши дренаж до складу. Приживлюваність залежить від сорту.

Полив туї

Туя вимоглива до поливу. Коли саджанець ще невеликий він, вимагає до 10 відер води. А вже у міру зростання кількість води можна поступово зменшувати і поливати один раз в тиждень, оббризкуючи, в тому числі і крону.

Годування туї

Вічнозелена дерево підгодовують гуматовим розчином. В середньому для даного дерева слід робити, полив 2-3 рази на рік, щоб не переборщити з внесенням хімії. Також для кращої поглинання грунту слід мульчувати землю, що дозволить підвищити її аерацію.

Таким чином, туя – це прекрасне вічнозелена рослина, яке показує якісні дизайнерські властивості в саду. А також сприятливо впливає своїми фітонцидами на господаря. У догляді дерево невибаглива і чуйне.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку