Назад /

Бобовник

Бобівник чи альпійський золотий дощ — декоративна листопадна рослина, яку в Україні використовують для прикрашання присадибних ділянок та громадських парків. У нашому інтернет-магазині можна купити саджанці бобівника за вигідними цінами. Замовити можна як оптом, так і в роздріб, з доставкою поштою.

Що таке бобовник, як виглядає рослина

Бобовник або Лабурнум (Laburnum) - листопадна деревна рослина, що належить до колірного вигляду, сімейства Бобові (Fabaceae). В Україні дерево часто називають Золотий дощ (Golden Rain) через спадні грони жовтих квіток.

Під час цвітіння лабурнум має особливо ефектний вигляд, що виправдовує популярність саджанців бобовника в нашому магазині. За допомогою лабурнуму можна прикрасити паркову алею, присадибну ділянку, територію кафе та ресторанів, готелів та інших громадських закладів. Характеристика бобовника:

  • висота рослини може досягати 7 метрів, але найчастіше дерево росте менш високим;
  • цвітіння лабурнуму починається з кінця квітня, початку травня і продовжується протягом 4 тижнів;
  • крона дорослого дерева розлога, з поникаючими пагонами-ліанами;
  • суцвіття бобовника складаються з дрібних квіток, що зовні нагадують метелика, золотисто-жовті квітки збираються в густі кисті, які звисають вниз нагадуючи водоспад;
  • квітки мають приємний аромат, але варто пам'ятати, що всі частини рослини отруйні, тому їх не можна додавати в їжу або куштувати на смак;
  • по завершенню цвітіння на дереві з'являються плоди у вигляді бобів, як квітки та листя, плоди бобовника отруйні, тому уникайте попадання в їжу будь-яких частин культури.

При посадці саджанців лабурнума зверніть увагу, щоб на місці зростання не було протягів. Якщо уникнути цього не вдається, необхідно коригувати рух потоків повітря за допомогою інших, більш високих і густих рослин або різних будівель. Рослина любить сонячне світло, тому бажано, щоб дерево висвітлювалося променями сонця близько 6 годин на день.

Як посадити саджанці лабурнуму

Саджанці бобовника можна висаджувати провесною, в березні, і восени, в жовтні. Правила посадки саджанців бобовника:

  • лунка для посадки має бути досить глибокою (близько 30 см);
  • на дно лунки необхідно помістити суміш з викопаного ґрунту з перегноєм, додаванням вапна, глинисто-дернової землі;
  • саджанець помістити в посадкову лунку, без заглиблення кореневої шийки;
  • після посадки саджанця, пристовбурне коло треба добре полити і рясно мульчувати.

Загалом альпійський золотий дощ стійкий до заморозків і витримує температуру до –20-25°С. Але в перший рік після посадки саджанців рослину на зиму бажано вкрити.

Бобівник добре реагує на обрізку, тому дереву можна надати бажаного вигляду. Якщо не хочете, щоб дерево росло у висоту, його необхідно регулярно формувати за допомогою фігурної стрижки. Кущ лабурнуму, що розрісся, можна розділити на кілька чагарників і восени розсадити по ділянці.

Де в Україні замовити саджанці лабурнуму поштою

Перед тим, як купити саджанці бобовника поштою, рекомендуємо вивчити інформацію про рослину. Бобівник, лабурнум, золотий дощ – це позначення однієї рослини. Саме під таким ім'ям його можна купити у нашому каталозі. У деяких магазинах можна зустріти назву жовта гліцинія, але таке позначення для цієї рослини буде неправильним.

Важливий момент, який слід знати, перш ніж купити саджанці лабурнуму. Рослина належить до категорії отруйних, тому неприпустимо, щоб будь-хто пробував квітки, листя або інші частини дерева на смак.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку