Назад / /

Саджанці англійської троянди

Англійська троянда – королева саду

Англійські троянди – одні з найкрасивіших і ніжних квітів. Вони відрізняються своєю неповторністю і витонченістю. Кожен городник хотів би отримати хоча б один кущ цих квітів. Хоча англійські троянди і є досить вибагливим рослиною і вимагають до себе належного догляду, але при старанності їх можна виростити на своєму городі. У цій статті зібрана вся необхідна інформація про вибір і вирощуванні кущів англійської троянди. Перш ніж купити англійські троянди, потрібно визначитися з видом і вибрати сорт.

Різновиди англійської троянди

Сортів і різновидів англійських троянд, які вирощують в розсадниках, величезна кількість: високорослі, низькорослі, кущові, одноколірні, з домішками і так далі. Коштують вони недорого. У наступному списку зібрані найбільш популярні, хороші і продаються сорти англійської троянди:

  1. Високорослі.

Це троянди, які відрізняються довгою свого стебла. У високорослих англійських троянд він може варіюватися від 180 см до 2 м. Їх колір зазвичай або жовто-оранжевий, або, фіолетовий. Такі рослини стійкі до різних захворювань, особливо до грибкових. До високорослим англійським трояндам зазвичай відносять такі сорти як « Корона принцеси Маргарет » і « Гертруда Джекіл ».

  1. Групи троянд для вирощування в контейнерах

Особливістю і, напевно, головною рисою цього типу англійських троянд є добра переносимість погодних умов і їх різка зміна. Відмінно переносить майже всі кліматичні умови, виключаючи крайності (сильні посухи або рясні дощі). Даний вид також виділяється тим, що квіти виділяють тонкий приємний аромат. Такий запах припаде до смаку навіть тим людям, які не переносять різкі запахи або запахи квітів в принципі. До таких видів англійських троянд відносять сорти, які в каталозі значаться, як « Крістофер Марлоу » і « Анна Болейн ».

  1. Троянди з великими келихами (бутонами).

Даний вид троянд відрізняє величина їх бутонів, класичної форми, які в 1,5-2 рази більше звичайних троянд. Як і англійський вид троянд, які вирощують в контейнерах, цей підтип добре переносить кліматичні умови в більшості своїй. Деякі з них можуть навіть змінювати забарвлення і колір, підлаштовуючись під навколишнє середовище. Прикладами описаних квітів будуть « Пет Остін », « Принц », « Абрахам Дебра ».

  1. Чисті кольори бутонів.

Назва, яке говорить сама за себе, дає зрозуміти, що даний вид англійських троянд не містить в собі домішки квітів, крім основного. Такі квіти призначені для цінителів всього ідеального і витонченого. Сортами таких троянд є « Клер Остін », « Грехем Томас », « Девід ».

Схема вирощування англійських троянд

Вибір місцевості для вирощування англійських троянд не надає особливих зусиль. Потрібна просто досить рівна поверхня землі (нема на височини і не в ямах). Також, важливо пам'ятати, що краще не садити кущі на місце, де вже росли троянди. Таким чином, можуть передатися інфекції і розвинутися хвороби у нових кольорів. Грунт нічим не відрізняється, якби ми садили, наприклад, чорну смородину. Вона повинна бути злегка глиниста або підійдуть суглинки. Якщо ж грунт твердоватим, то рекомендується внести компост або перегній.

  • Перед самою посадкою потрібно підготувати нескладний розчин з води, глини, гною і будь-якого рослинного стимулятора для коренів.
  • Наступним кроком потрібно викопати яму 40 см в діаметрі і 40 см в глибину (плюс хвилин 10 см в залежності від коренів). У кожну яму додати по відру торфу і перегною і по 2 відра звичайної садової грунту. Далі наливають в кожну яму води, і в той же час умочують коріння в спеціальний розчин, описаний вище.
  • У самому кінці кущ опускають в яму і, розправивши коріння, починають засипати яму землею, протоптав її. Після поливають ще водою і підгортають на висоту 10см. і ось ваша троянда вже посаджена!

Ціни на саджанці англійських троянд

Купити саджанці англійських троянд не складе особливих труднощів. Їх можна замовити в нашому інтернет-магазині. Ціни на саджанці англійських троянд не перевищує 90 грн. Зазвичай ціна варіюється від 50 до 150 гривень. Замовити троянди можна в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою по всій території України.

Дотримуючись нескладних правил, можна виростити відмінний квітковий сад.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку