Назад / /

Саджанці шрабовой троянди

Троянди-шраби: характеристика, використання в озелененні, класифікація та особливості вирощування

Згідно з прийнятою міжнародною класифікацією, шрабовая троянда, відноситься до сортів, обладающ полуплетістие формою і виростають в пишні чагарники, рясно посипані квітами найрізноманітніших кольорів і форм. Вони прикрашають сади і парки, виконуючи роль розкішного солітера на газоні або будучи частиною продуманої композиції з різних квітів. Можуть використовуватися і для вертикального озеленення. Купити шрабовую троянду можна в інтернет-магазині з доставкою поштою по всій території України за привабливою ціною.

Основні характерні риси та особливості троянд шрабов

Переклад назви з англійської мови, що означає чагарник, не зовсім точно відображає характерні риси троянд цієї групи, адже всі квіти являють собою чагарники різних розмірів. У російській версії деякі джерела називають їх сучасними парковими, хоча це усталений термін, що застосовується до морозостійких сортів, що не вимагає укриття.
Характерною особливістю будь-якого шрабов є висока загальна декоративність куща, а не окремих кольорів. Вони відрізняються наявністю міцного пишного куща округлої форми, рясно посипаного квітами найрізноманітніших відтінків залежно від сорту, часто відрізняються яскраво вираженим неповторним ароматом. Вони можуть мати високі пишні форми з прямими або розлогими батогами, виростаючи до 2 метрів заввишки. Можуть мати форму невисоких або грунтопокривних чагарників. Всі вони мають досить високою зимостійкістю і стійкістю до захворювань і навалам шкідників.
Сорти, які стосуються цій групі, мають складне гібридне походження. Їх вивели в спеціальних розплідниках. Фахівці, що займаються вивченням походження і характерних особливостей різних сортів троянд і їх класифікацією, не можуть дати точну оцінку і загальну характеристику для цієї групи з безліччю різноманітних особливостей їх походження та морфології.

Групи троянд шрабов - опис

Відповідно до встановленої практики, шраби можна умовно віднести до таких груп:

  • ностальгічні шраби, що включають сорти німецьких, французьких і англійських селекціонерів;
  • шраби канадських селекціонерів, що володіють посиленою зимостійкістю;
  • почвопокривні троянди з високими і низькими сланкими формами і великими квітами.

Особливості вирощування: посадка і догляд за шрабов

Саджанці троянди шраб менш примхливі, ніж інші групи троянд, виростити їх в своєму саду не так складно, з цим завданням в змозі впоратися початківці садівники. Вони досить невибагливі, але потрібно забезпечити їм всі необхідні умови для успішного розведення будь-яких декоративних рослин.
Як і всі інші троянди, вони добре ростуть на сонячному і захищеному від протягів і вогкості місці з багатою пухким грунтом.
Їм потрібно рясний полив під кущ не холодною водою, бажано щоб вода не потрапляла на листя, підгодівлі комплексними добривами з вмістом азоту навесні, влітку калійно-фосфорними добривами.
Обрізка зводиться до видалення слабких і пошкоджених пагонів і відцвілих суцвіть. Для омолодження старих рослин необхідно вирізати старі здеревілі пагони.
На зиму потрібно підгорнути підставу куща, зовсім молоді кущі потрібно вкривати ялиновим гіллям і агроволокном перші 2-3 роки. Надалі буде досить прикрити зміцнілі рослини товстим шаром мульчі.

Якщо купити саджанці шрабовой троянди, можна буде насолоджуватися видом прекрасних кущів з рясно посипаними квітами з самого початку літа і до глибокої осені. Рослини не будуть надмірно примхливими, які вимагають особливих турбот, досить буде мінімального догляду.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку