Назад / /

Саджанці грунтопокривної троянди

почвопокровними троянда – садові красуня

почвопокровними троянда це незвичайне рослина. Гілки цієї красуні стеляться по землі, через такого ефекту створюється відчуття, що вся земля під ногами усипана квітами. Стелеться троянду використовують в ландшафтному дизайні як сухого струмка в саду. Також вона відмінно підходить для створення живоплотів, арок і інших декоративних елементів.

Роза – вирощування і догляд

Щоб виростити цю красуню у себе на ділянці потрібно купити почвопокровними троянду. Потім правильно її посадити.

  1. Необхідно заздалегідь підготувати місце для посадки – це повинно бути сонячне місце, не затінене, але по можливості захищене від холодних вітрів.
  2. Далі потрібно підготувати яму для посадки. Її розмір не повинен бути менше, ніж 50 на 50 сантиметрів. Всередину ями засипати добриво, перегній або компост, добре розмішати з землею. Потім потрібно яму добре залити і дочекатися повного всмоктування води.
  3. Перед посадкою саджанці почвопокровной троянди опустити в розчин з Корневином.
  4. Розу опустити в яму, головне не засипати шийку. Засипати коріння землею, грунт утрамбувати. Зверху пролити водою.

Доглядати за почвопокровними трояндами нескладно. Укриття на зиму вони не вимагають. Необхідні лише своєчасні полив, підживлення і санітарна обрізка.

почвопокровними троянда – сорту і опис

Перш ніж купити саджанці почвопокровной троянди потрібно визначитися з сортом і кольором, який ви хочете придбати.

Найпопулярніші, хороші і красиві сорти, виведені в розплідниках:

  • Чотири сезони, група сортів – ніжно-рожевий колір, великі бутони і чудовий аромат – ось, що виділяє цей сорт. Роза розростається досить швидко, вже до середини літа, молодий саджанець покриє невелику ділянку землі.
  • Aspirin Rose – біло-рожеві бутони, середньої наповненості з ніжним ароматом. Невибаглива і красива троянда, яка відрізняється гарним кольором бутонів. Також здатна швидко розростатися.
  • Red Velvet – яскраво червоні бутони не залишать нікого байдужими (навіть на фото зачаровують). Роза росте швидко, гілки досягають довжини двох метрів, в деяких випадках може і більше.

Вибираючи почвопокровними троянду важливо пам'ятати, що їй потрібно місце, причому чимало, особливо, якщо планується вирощувати її без опори. Тоді стебла будуть вистилати землю.

Купити троянду і інші товари можна в інтернет-магазині за привабливою ціною з доставкою поштою по всій території України.

Потрібно не забувати, помістити саджанці до посадки в темне і прохолодне місце, щоб зберегти посадковий матеріал в хорошому стані. Тоді рослина порадує приростом і пишним цвітінням.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку