Назад / /

Саджанці паркової троянди

Паркова троянда – прикраса сад

На початку двадцятого століття, після тривалої низки схрещувань різних сортів і гібридів в розплідниках, паркові троянди отримали офіційне визнання і стали відповідати міжнародному стандарту якості. В даний час в світі продається близько 4 мільйонів саджанців, які ми знаємо під цією назвою.
Паркова троянда від інших відрізняється тим, що поєднує в собі цілий ряд переваг: запашний аромат, особливу форму розташування пелюсток в квітці, ніжність і м'якість у порівнянні з іншими трояндами. І при цьому самі рослини дуже красиві, здорові і витривалі, а з кожним роком в каталогах представлені всі більш кращі види (можна судити по фото). Селекція рухається в напрямку більш яскравих фарб і досконалої, гармонійної форми куща. Самі селекціонери вважають, що троянда буде головною прикрасою саду, якщо вирощений дійсно гарний кущ.

Опис виду

Перш ніж купити паркову троянду і висадити у себе в саду, потрібно уважно вивчити вид рослини. Паркові троянди невибагливі і при цьому відрізняються гарним цвітінням. Садівники їх люблять за багато позитивних якостей. Найважливіші серед них:

  • Невибагливі у догляді, підходять для використання в будь-яких умовах.
  • Дуже добре виглядають як у вигляді кущів, так і в якості прикрас аркових прорізів.
  • Ростуть на будь-яких видах грунту, посадка нескладна.
  • Різноманітність барв і відтінків бутонів вражає.

Різновиди і популярні сорти

Найпопулярніші саджанці паркової троянди на території України вважаються:

  • Роза зморшкувата – в висоту такий кущ досягає більше двох метрів. Назва вона придбала за особливу листя – зморшкувату. Кущі великі і потужні, бутони щільні, зацвітають уже в червні, тривалість цвітіння до вересня.
  • Роза біла – названа за кипельно білі квіти. Це великий розлогий кущ, який досягає в ширину більше п'яти метрів. Розростається до таких розмірів за три роки. Росте швидко і дуже активно на сонячних ділянках. Може рости і в півтіні, тоді цвітіння буде не таким пишним.
  • Роза колючий – свою назву придбала через особливу шпильки, навіть серед троянд. Цвіте дрібними квіточками. Зацвітає на початку червня. Кущі висотою до двох метрів покриті знизу і до самого верху бутонами. Хороший кущ для формування арки.
  • Роза французька – одна з перших паркових троянд. Цінується садівниками за сильний аромат і великі бутони. Кущі потужні, зимують без укриття. Вони відмінно витримують і посуху, і затоку. Бутони великі, щільно набиті. Мають різноманітний окрас.

Купити саджанці паркової троянди можна в інтернет-магазині за привабливою ціною, з доставкою поштою. Паркові троянди одні з найкращих, це міцні невибагливі кущі, ростуть на будь-яких видах грунту. Мають багато нагород на міжнародних виставках.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку