Назад / /

Саджанці чайно-гібридної троянди

Троянди чайно-гібридні

Рослини, які все називають чайно-гібридна троянда - це особлива група квітів. Їх вивела, завдяки селекції, група вчених. Вперше свою колекцію вони показали в Челсі на щорічній виставці. На початку двадцятого століття, публіка побачила ароматні, незвичайної краси троянди, які не залишили байдужими нікого і стали популярними. Це була сенсація! Троянди були названі чайно-гібридними, і не залишили нікого без захоплення.
Багато їх люблять і вирощують у себе в саду. Саме чайно-гібридні троянди привернули увагу багатьох своєю красою, і люди просто захворіли ними. Вони нагадували старовинні, гарні троянди, схожі на помпони, які на своїх картинах зображували фламандські художники.

Багато вчених мріяли створити такий вид троянд, які росли в старовину. Але при цьому були стійкі до хвороб і цвіли багаторазово. Початок 20 століття ввело нову моду на чайно-гібридні троянди. Вони стали витісняти інші сорти. Але час усе розставив по своїх місцях, і любителі троянд вирішили повернутися до колишніх пишним формам, адже багатьом до вподоби старовинні квіти. Чайно-гібридні троянди можуть цвісти тривало, багаторазово, і після знайомства з ними, старовинні троянди знову набули свою привабливість. До того ж, вони мають велику колірну гамму. Купити саджанці чайно-гібридної троянди можна, вибравши сорт по фото. Куплене рослина буде дуже якісним.

Процес виведення нового сорту дуже тривалий, в розплідниках для отримання ще одного підвиду може йти більше восьми років. Щорічно відкривалися від п'яти до шести сортів чайно-гібридних троянд, і вони поставлялися на ринок. Селекціонери домагалися того, щоб нові троянди перевершували своїми якостями ті, які були виведені раніше. Ці рослини піддавалися справжнім випробуванням. Щоб домогтися потрібного результату, саджанці чайно-гібридної троянди висаджували в таких районах, де погодні умови екстремальні. За ними немає спеціального догляду, що дозволяє дізнатися їх сили і те, як вони самостійно виживають у важких погодних умовах, і в боротьбі з хворобами. Такі посадки дуже допомогли поліпшити сорт. Пройшовши цей складний шлях, стали витривалими і більш здоровими, ніж більшість троянд інших видів. У них кущ має надзвичайно гарну форму. Крім того, ці рослини стійкі до морозів. Їх краще висаджувати в злегка затіненій зоні.

Купити чайно-гібридну троянду можна в інтернет-магазині з доставкою поштою по всій території України. Троянди коштують недорого, і купити їх можна за привабливою ціною.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку