Назад / /

Саджанці дрібноквіткової (спрей) троянди

мілкоцвітна троянда – прикраса саду

мілкоцвітна троянда чарує своєю неймовірною красою, так як кожен її бутон унікальний. Сорт відноситься до групи спрей-троянд, це сорт мілкоцвітна.

Опис - кущ досягає 60 см у висоту і 50 см в ширину. Листя середніх розмірів, глянцева темно-зелена.

На окрему увагу заслуговує сам квітка. Бутон розпускається, наприклад, темно червоними пелюстками, з невеликими цятками, у міру дозрівання забарвлення може мінятися, стаючи більш яскравим. Діаметр квітки досягає максимально трьох сантиметрів, досить мініатюрний, формування бутонів і саме цвітіння рясне, аж до самих заморозків. Крім кущів, спрей троянди бувають і плетистими.

Сорт був створений в розплідниках, спеціально для зрізання, бутони не в'януть у вазі понад 14 днів. Цей сорт також підходить для прикраси клумб і саду, має приємний, лимонний аромат. Добре використовувати його для весільних букетів.

Спрей троянда висаджування в грунт

Сам квітка віддає перевагу боку куди падають сонячні промені. Живці настійно рекомендується купувати в інтернет-магазині, на початку весни або осені. Доставку можна замовити поштою по всій Україні.

Щоб посадити саджанці спрей троянди в грунт, необхідно:

  • Намалювати коло на землі діаметром 1 м, грунт викопати на глибину 40 см.
  • Землю перемішати з гноєм, сухими гілками або тирсою, додати золи і розпорошити 500 г іржі або не гострий металевих відходів.
  • Додати 10 г нітроамофоски і 10 г аміачної селітри.

Таким чином, сформується рясний живильний шар, штучні добрива запустять процес розкладання відходів, залізо зміцнить імунітет коренів.

Саджанець посадити так - розрівняти граблями землю, викопати в центрі кола лунку 25-30 см, висадити живець і рясно полити, не змиваючи струменем землю з коренів. Навесні запуститься швидкий і рясний процес брунькування.

Догляд в процесі росту

Вперше 4 тижні землю навколо рослини потрібно побризкати купоросом, з метою знищення спор грибкових захворювань.

В наступні часи, раз в два тижні потрібно внести слабку концентрацію азотних добрив, 5гр /10 л води. На початку червня 10 гр /10 л води нітроамофоски, щоб простимулювати процес формування бутонів.

Основні захворювання що зустрічаються у троянд - це борошниста роса і іржа.

При правильному догляді ризик виникнення цих захворювань мінімальний, Але якщо профілактичні заходи не допомогли тоді потрібно побризкати розчином на основі Купра, якщо після обприскування в той, же день був дощ, процедуру треба повторити, також рекомендується періодично проводити обприскування мікроелементами на основі кальцію і магнію в цілях профілактики.

Від попелиці і личинок позбавлять інсектициди. Перед зимівлею у троянди краще покрити пристовбурні кола.

В каталозі, по фото можна вибрати потрібний квітка і купити саджанець мілкоцвітна троянди за привабливою ціною.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку