Назад /

Саджанці троянд

Троянди – сорту і особливості посадки і догляду

Роза це найпопулярніша квітка в усьому світі. Троянди поділяють на саджанці для парків і садові, відомі серед них – кущові, можуть бути з великими квітками і дрібними. Кущовий вид може рости пірамідою догори від 20 см до 3 м або розростатися в ширину. У даного саджанця квітка містить в собі велику кількість пелюсток, виростає діаметром 18см, буває в формі конуса, блюдця, або чаші.

А також є ще інші різновиди даного квітки: кучеряве, чайно-гібридні.
Троянди бувають різного забарвлення - від рожевих, до яскраво-синіх або чорних. Купити троянду недорого можна самих різних відтінків.

Сорти

Перш ніж купити саджанці троянд, потрібно визначитися з видом і сортом. Сортів троянд дуже багато. Це найпопулярніший і улюблений усіма квітка. Селекціонери постійно працюють над виведенням нових, розплідники постійно оновлюють свій асортимент.

  1. Паркові - сюди входять троянди різної форми і в тому числі шипшини, їх нерідко застосовують для дизайну садово-паркової зони. Якщо правильно про троянді піклуватися і забезпечити прекрасні умови клімату, то даний квітка формує великі кущі, які виростають висотою до 1,5 м. Цвітуть близько місяця. Період цвітіння починається в червні.
    Відтінок у цій категорії квітки - бежево-фіолетовий, зрідка можна побачити лимонного і яскраво-оранжевого кольору (це помітно на фото). Квіти пухнасті. Такі троянди, посаджені разом, або по одному кущу, будуть красиво виглядати в осінній період з виникненням ягід на них і з відповідною забарвленням листя.
    Вони ще дуже улюблені городниками на Україні, тому що такий вид троянд не потрібно на зиму утеплювати.
  2. Кущові - саджанці даного виду виростають висотою до 2 м. Рослини є гіллясті кущі з пухнастими квітами. Ультрасучасні різновиди трішки схожі на шипшина, але мають відмінності в розмірі суцвіття, пухнастості, різного відтінку, а також яскравості і довготі цвітіння. Є, звичайно, сорти, які цвітуть 1 раз за літо, але в основному все цвітуть багато разів за сезон.
  3. Поліантових - у даного виду кущ невисокий з багатим суцвіттям і маленькими квітами. Плюс у цього сорту полягає в тому, що цвітіння триває довго, до заморозків. Вони прекрасно зимують, їм не страшні ні сильні холоди, ні вогкість, ще мають сильний імунітет до недугам грибкового походження. Маленькі кущі виростають висотою 40 см, максимально 60. Кольори бутона різноманітні -   червоного, помаранчевого, рожевого або бежевого відтінків
  4. Флорибунда виникла завдяки схрещуванню двох видів: поліантових і чайно-гібридних троянд. При цвітінні дає багато хороших суцвіть, період цвітіння триває необмежений час, йому не страшні ні мороз, ні різні недуги. Від чайно-гібридного сорту успадкувала багату палітру забарвлення, легке амбре і пухнастість квітів. Висота куща у цього виду може варіюватися від 30 сантиметрів до 2,5 метрів. Вони абсолютно різноманітні - з великим, або малою кількістю квітів, з пухнастими, і несильно бутонами.
  5. Грандіфлора - майже неможливо розрізнити з чайно-гібридними сортами розміром і формою суцвіття. Вона дає багато квітів, і період цвітіння йде довго. Прекрасно переживає морози. Суцвіття маленькі бувають жовті, червоні, але, як і поліантові без запаху. Досягає висоту до 2 метрів.

Сортів і видів троянд багато, садівники з задоволенням вибирають сподобалися з цього різноманіття.

Купити необхідні саджанці троянд можна в інтернет-магазині з доставкою поштою в Київ.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку