Назад / /

Саджанці штамбової троянди

Штамбова троянда догляд і посадка

Штамбова троянда один з найпопулярніших видів троянд. Улюблена садівниками України. Квіти великі, плотнонабітие. Саджанці штамбової троянди приживаються швидко і в перший сезон дають хороший приріст.

Ростуть троянди цього сорту заввишки не більше трьох метрів – це досить великий сорт троянд. Забарвлення бутонів різноманітна. У розплідниках розводять численні сорти штамбової троянди. Навіть по фото можна побачити всю їх красу.

Особливості посадки

Перед тим, як купити саджанці штамбової троянди потрібно вибрати місце для посадки. Садити троянди можна як навесні, так і влітку. Якщо висаджувати восени, то до цього треба провести обрізку кущів і прибрати листя.

Підбір місця для рослини

Кущовий троянді подобається сонце місце. Краще садити на таке місце, яке висвітлюється сонцем не менше шести годин.
Але воно має бути захищене від вітрів і бути далеко від підземних вод.

Прекрасно підійде земля, добре пропускає воду і кисень (дренированная), але і вона повинна бути не сильно кислому. Найкращою вважається земля з торфокомпост і кістковим борошном.

Посадка

Незадовго до висадки куща в саду, треба провести огляд коренів троянди. Якщо коріння надмірно довгі і травмовані, тоді необхідно їх обрізати. Якщо коренева система підсохла, то їх важливо опустити на деякий час в воду або розчин для зміцнення коренів. Не рекомендується їх занадто сильно згинати, так як вони повинні злегка бути опущеними. Після того, як троянда підросла і зміцніла, її потрібно підгорнути і мульчувати.

Догляд

Догляд нескладний.

  1. У квітні по завершенню весняних садових робіт і обрізання квітки, внести добриво з вмістом азоту, він є в аміачну селітру, амофос і сечовини.
  2. У травні троянди удобрити Кеміра весняної, селітрою, аммофоскі або сечовиною.
  3. Червень. Вносити суміш компосту, гною кінського, золи і посліду.
  4. Июль. Як тільки відцвіли саджанець троянди, після обрізки треба підгодувати. Сюди можна застосувати у вигляді рідкої органіки з компосту, посліду і гумусу.
  5. Август. Потрібно внести в останній раз такий склад - фосфор і калій.
  6. Вересень. Не рекомендується вносити в землю азот, тому що троянді це завадить піти на зимівлю. Але не завадять підгодівля, що містить калій, яка надає міцність і силу перед приходом холодів.

Рослина потрібно поливати в міру підсихання грунту. 2 рази за сезон треба вносити підживлення, що містить фосфор і калій, а на зиму троянди треба підгорнути.

Купити штамбову троянду можна в інтернет-магазині за привабливою ціною з доставкою поштою.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку