Назад / /

Саджанці троянди флорибунда

Роза Флорибунда

Захоплення облагороджувати сад, вирощувати квіти доступно многим садівникам. Нещодавно маючи на меті, виростити унікальний сорт, селекціонери схрестили чайно-гібридні троянди з іншими сортами, отримали посвідку Floribunda. Троянда флорибунда володіє величезною популярністю. Рослини прості в турботі, наділені великою морозостійкістю. Типові захворювання обходять кущ стороною. Цвітуть до перших заморозків. Перш, ніж купити троянду Флорибунда, потрібно докладніше дізнатися про неї.

Бутони займають серединну позицію між поліантовими і чайними.

Чагарники поділяються на три підвиди.

  • Бордюрний дуже низький. Висотою 40 сантиметрів.
  • Середній-60-70 см.
  • Високі від 100 і вище.

Саджанці троянди флорибунда приживаються дуже легко і швидко.

Серед суцвіть не існує єдиної забарвлення. За Прикметною перевершує інші. Бувають бутони бокаловидні, плоскі, чашоподібні, зібрані в пучок. Звичайний розмір може коливатися від невеликого до гігантського (всі види описані в каталозі). Безліч кісткової розквітають безперервно або в 3 накату. Бутончики розпускаються одночасно, кілька штук відразу. Додамо, що вони стійкі до погодних умов. Розмноження йде живцями. У різних країнах їх називають по-різному: букетний або пишний yoрнік.

Будучи захопленими ароматом і забарвленням, квітникарі виділяють головну особливість (по фото можна побачити розмаїття барв). Розкішне цвітіння, яке триває весь сезон. Крім цього не розсипаються в хаотичному розташуванні. Роблять його прикрасою, що збираються в помпезні композиції. Крім усього вищесказаного, розкриваються не в одиночному порядку, а зібравшись в групи. Для різних кліматичних зон виведені спеціальні різновиди породи

Значна різноманітність цього виду зарекомендувало її частим гостем на святкових урочистостях. Не терплять аматорського підходу. Дуже примхливі по своїй природі. Перш, ніж купити саджанці троянди флорибунда, потрібно вивчити основні вимоги щодо догляду. Важливо знати і дотримуватися прописні істини: коли ви її плануєте висадити, приділити увагу структурі грунту.

Догляд та посадка

Віддайте перевагу саджанців із закритою кореневою системою. Вони легше приживаються і не схильні до супутнім хвороб.

Особливу увагу потрібно приділити вибору місця розташування. Floribunda визнає тільки добре освітлені території, тому її не слід ховати біля паркану або в тіньовий місце. У сильно затіненому ділянці, навіть можуть піддатися " сумному " настрою і зачахнути і на листках з'являться темні плями. &Quot; Борошниста роса " саме так називається ця хвороба своє не упустить, і з'їсть ваші насадження.
Трішки нагляду і троянда буде радувати Вас всю пору свого благоденства. Наповнюючи повітря чудесним пахощами.

Купити квіти можна в каталозі інтернет-магазину за привабливою ціною з доставкою поштою по всій території України.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку