Назад /

Саджанці гортензії

Як доглядати за садової гортензією?

Гортензія - квітка, який відрізняється гарними великими суцвіттями. Квітки гортензії бувають білого, рожевого або блакитного кольору. Що чудово в цій рослині, так це те, що ми самі можемо вибирати забарвлення квітів.

В розсадниках виведені сорти, які при поливі кислими або лужними розчинами, змінюють свій колір.

Коли пересаджувати

Гортензія - рослина з Японії, часто вирощується в горщиках, і після цвітіння його можна пересадити в землю в саду, де воно прекрасно розвивається. Якщо рослина планується вирощувати в наступному році, його слід пересаджувати, як тільки воно зацвіте. У рослини повинен бути хороший дренаж. Саджанці гортензії, після того, як приживуться, можуть рости на одному місці протягом десяти років – далі місце краще поміняти.

Світло, температура і грунт

Потребує повному, але розсіяному світлі. Добре росте на універсальної грунті. У каталозі на фото, видно, як на чагарниках знаходяться різнокольорові суцвіття. Якщо ми хочемо, щоб суцвіття гортензії набували синій колір, ми додаємо в грунт сульфат алюмінію, а якщо колір повинен бути рожевим, грунт повинен бути лужний. Взагалі колір залежить від сорту, тому можна створити райдужний сад, який буде радувати все літо, до заморозків. Волотисті гортензії цвітуть також довго, здатні витримувати невеликі заморозки.

Догляд - полив і добрива

Поливаємо рослина навесні кожні два дні. Підгодовувати потрібно 1 раз в тиждень рідким розчином в концентрації, зазначеної виробником на упаковці, додаючи його у відро. Восени поливати потрібно тільки тоді, коли грунт висохне. Поливайте квітка водою, яка не містить кальцію.

Купити гортензію, а також необхідні добрива, можна з доставкою по всій території України, використовуючи пошту або транспортні компанії.

Хвороби садової гортензії

Листя здорового рослини щільні, яскраво-зелені, без знебарвлення.
Іноді ці красиві листя починає жовтіти, вид стає нездоровим, а на нижньому боці можна побачити павутину - знак того, що на них напали павутинні кліщі. Рослина слід обприскати відповідним розчином, і цю операцію слід повторювати кожні 10 днів. В першу чергу обприскати нижню частину листа.
Часто з'являється сіра гниль, найпоширеніша садові хвороба, що характеризується коричневими плямами на листках. Обприскати рослину розчином фунгіциду і повторюйте дії, поки сіра гниль не зникне.
Листя спотворені і липкі з зеленими комахами на них свідчать про те, що на них напала тля. Обприскати листя відповідним препаратом і при необхідності повторіть. Пошкоджені листя потрібно видалити.

Загальні проблеми

Повільне зростання говорить про те, що квітці не вистачає поживних речовин. Починаємо поливати і підгодовувати рослина.
Гортензія не цвіте, коли в саду занадто темно, воно не любить тінь. Найкраще вибирати світлі ділянки.

Якщо листя у гортензії мляві, а її листя скручуються і звисають, це свідчить про те, що рослині не вистачає вологи. Після поливу листя відновлюється. При цьому гортензія може виносити посуху досить тривалий час, вона буде млява, але загине не скоро.

Купити саджанці гортензії можна в інтернет-магазині за невеликою ціною.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку