Назад /

Саджанці актинідії

Актинідія

Актинідія або ківі - це листопадне дерево-ліана, цінується за декоративність, смачні і корисні плоди. Сьогодні для садівників доступні морозостійкі сорти, які добре приживаються в кожному регіоні країни.

Опис культури

Незважаючи на те, що актинідія є тропічною рослиною, селекціонерами створені морозостійкі різновиди. До них відноситься актинідія коломікта і пурпурна. Рослина здатна плодоносити у всіх регіонах України, в Підмосков'ї, на Дальне Сході.

Саджанці актинідії добре адаптуються у відритому грунті в саду, швидко йдуть у ріст. При цьому утворюються довгі ліани-пагони довжиною від 10 до 15 метрів. Стебла покривають листові пластини ромбовидної форми, в червні розпускаються суцвіття.

Всі сорти актинідії є самобесплодни, для формування зав'язей висаджують чоловічі сорти-запилювачі.

Плоди дозрівають в кінці серпня - початку вересня, врожайність досягає 7 кг і вище. Плоди можна збирати в стадії технічної зрілості. У такому вигляді вони добре переносять транспортування і одночасно дозрівають.

Якщо ви вирішили купити актинідію, ви зможете не тільки збирати хороший урожай смачних плодів, з високим вмістом вітаміну С. За рахунок здатності змінювати забарвлення листя, рослина виглядає декоративно протягом усього сезону. У період цвітіння частина листових пластин змінює забарвлення із зеленою на білу або рожеву. Ряболиста зберігається до глибокої осені.

Особливості посадки і догляду

Для посадки потрібно сонячне місце, затінений в полуденний час. При посадці кількох саджанців витримують відстань не менше 2 метрів. Вирощування виконують біля опори: шпалери, арки, огорожі.

Найкраща грунт – пухкий суглинок нейтральною або слабокислою реакції. Рослина не терпить застою вологи, при високому заляганні грунтових вод створюють дренажний шар. Після посадки саджанці необхідно притіняти протягом усього сезону, регулярно зволожувати.

Догляд за культурою включає стандартну агротехніку:

  • полив у міру необхідності;
  • підживлення мінеральними або органічними добривами;
  • захист від кішок – всі частини рослини містять котячу м'яту.

Обрізку виконують на другий рік вирощування, при цьому повністю вирізують зростаючі занадто густо пагони, вкорочують інші.

А купити саджанці актинідії за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений посадковий матеріал високої якості з розплідника з описом, фото.

Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку