Назад /

Саджанці зизифуса

Зизифус: опис, види і сорти рослини

Зизифус належить до категорії екзотичних рослин, які від кори і до листочків має корисні властивості. Але навіть у недосвідченого садівника є можливість виростити його на власному садовій ділянці, якщо замовити саджанці зизифуса поштою. Дуже часто така рослина називають, як китайський фінік, але при цьому воно істотно відрізняється від звичного і всім відомого фініки.

Опис зизифуса

Зизифус – ця рослина, батьківщиною якого є Америка. При цьому невідомо, яким чином він потрапив на територію Китаю. У нинішній час його можна знайти повсюдно, в дикій природі і розплідниках. Візуально зизифус представлений у вигляді достатнього високого чагарнику, у якого спостерігаються досить великі овальні листя. Його плоди представлені темно-червоним відтінком довгастої форми.

В період цвітіння дерево не відрізняється особливою декоративністю, яке спостерігається з початку літнього сезону. Якщо ж розглядати природні умови, то період цвітіння може наступити набагато раніше, приблизно в середині травня. При цьому на гілочках утворюються досить дрібні квіти, які важко помітити навіть при невеликій відстані, але за ароматом навіть недосвідчений садівник може відрізнити зизифус від інших видів рослин. Тому, якщо ви вирішили купити саджанці зизифуса, потрібно бути готовим до особливостей його вирощування.

Найбільш відомі сорти зизифуса

Виростання зизифуса на території нашої країни почалося з середини минулого століття і нині вирощується повсюдно. Якщо ви вирішили купити зизифус для висадки на власному садовій ділянці, варто звернути увагу на наступні затребувані сорти.

  1. Фініковий вид – володіє відмінними смаковими якостями плодів, розмір яких досягає 3-4 см. Дозрівання досить великих і важких фініків спостерігається в другій половині вересня, коли вони набувають коричневого кольору. Їх м'якоть дуже ніжна, тому відразу ж після дозрівання їх потрібно збирати, щоб, падаючи на землю, вони не розбивалися.
  2. Сініті – вид зизифуса, який належить до категорії ранньостиглих. Вживати такі плоди можна вже в кінці серпня, коли їх вага досягне 5 м Їх м'якоть за смаковими якостями відрізняється яскраво вираженим солодко-кислим смаком. У цього сорту є відмінна риса, яка полягає в тому, що вони не опадають з дерева. Тому збір врожаю можна здійснювати в будь-який зручний час, не переживаючи про те, що при падінні плоди будуть пошкоджені.
  3. Китайський 2А – сорт, який відрізняється високими показниками морозостійкості. Процес вирощування цієї рослини можна здійснювати, як в горщику, так і в грунті. Пов'язано це з тим, що його крона в процесі зростання не розростається. Плоди цього сорту досить великі і важкі, що досягають у вазі 15 г. Візуально за формою вони схожі на грушу, яка трохи звужується в кінці. Збір врожаю можна здійснювати вже в жовтні місяці, коли плоди набувають коричневого кольору, а м'якоть ставати соковитою і досить солодким.

Природно, існує велика кількість інших підвидів, на території нашої країни ці різновиди є найбільш затребуваними і тими, які досягають високих показників врожайності. При цьому варто звернути увагу на те, що ціна на саджанці зизифуса буде різною. Купити і замовити рослини можна з доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Це буде визначатися тим видом, який побажає придбати собі людина для висадки на власному городній ділянці. Що ж стосується показників плодоношення, то вони будуть високими в тому випадку якщо за рослиною здійснювати якісний і своєчасний догляд.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку