Назад /

Цитрусові

Лимон, мандарин, апельсин, лайм – цитрусові дерева, які можна виростити за умов клімату України. Щоб екзотичний сад радував рясним урожаєм, необхідно купити якісні саджанці цитрусових та дотримуватися правил догляду за культурами.

У нашому інтернет-магазині PLOD.UA можна виголити та купити саджанці цитрусових кімнатних рослин з доставкою поштою. Приймаємо замовлення опт та роздріб, ретельно пакуємо посадковий матеріал та оформляємо доставку поштою по Україні.

Як ростуть цитрусові дерева в Україні

Цитрусові дерева відносять до категорії екзотичних, тому непідготовлені саджанці не можна посадити в саду у відкритий ґрунт, оскільки вони можуть загинути. В українському кліматі саджанці цитрусових дерев необхідно вирощувати у спеціально створених для тропічних рослин умовах — у спеціалізованих приміщеннях з підтриманням тепла та оптимальних показників вологості в зимовий період.

Для вирощування цитрусових кімнатних рослин необхідно використовувати підготовлений матеріал. Це можуть бути щеплені саджанці або зміцнілі живці. Популярні в Україні цитрусові для домашнього вирощування:

  • лимон, невелике (до 150 см заввишки) деревце з вічнозеленим листям для домашнього вирощування, цвіте навесні, плоди дозрівають до середини осені;
  • апельсин, карликові дерева починають плодоносити на 3 рік вирощування, рослина чудово росте в домашніх умовах;
  • лайм, декоративне деревце для домашнього вирощування потребує регулярного поливу та підтримки тепла, рослина плодоносить цілий рік;
  • кумкват, невелике вічнозелене деревце, що дає жовто-жовтогарячі плоди розміром близько 5 см, дерево любить тепле і вологе повітря;
  • мандарин, вічнозелена рослина з ароматними та м'ясистими плодами та темно-зеленим листям, висота домашнього деревця – в межах 100 см.

В Україні можна купити саджанці цитрусових у спеціалізованих магазинах. Небажано купувати цитрусові кімнатні рослини у сумнівних продавців, оскільки велика ймовірність обману та продажу неякісних рослин.

Цитрусові добре адаптуються до домашніх, тепличних або кімнатних температур. Для сталевого зростання потрібно забезпечити рослинам підвищену вологість повітря, а також доступ до сонячного світла, особливо взимку.

Де замовити саджанці домашніх цитрусових рослин поштою

В інтернет магазині PLOD.UA можна купити популярні саджанці цитрусових, адаптовані до умов клімату України. Ми регулярно поповнюємо колекцію цитрусових кімнатних рослин у нашому онлайн магазині, щоб кожен міг купити декоративні плодові дерева на свій смак. Всі саджанці, ви можете купити опт і в роздріб в онлайн магазині PLOD.UA, підготовлені до посадки на постійне місце зростання, тому після отримання замовлення можна негайно приступати до садівництва.

Онлайн купівля посадкового матеріалу передбачає відправлення замовлень поштою, тому ми висаджуємо саджанці в контейнери і ретельно упаковуємо, щоб кожна рослина прибула до вас цілою неушкодженою. Зробити замовлення цитрусових саджанців в Україні можна оптом і в роздріб, що дозволяє створити домашній садок на ваш смак.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку