Назад /

Саджанці гінкго білоба

Гінкго білоба

Сьогодні в нашій країні все частіше вирощують гінкго білоба. Це дуже цікава рослина, яке принесе чимало користі. Його сучасні садівники вирощують для збереження молодості і розуму. А ось даоські ченці були впевнені, що це дерево - символ енергій інь і ян - жіночого і чоловічого начала, а також воно є хранителем мудрості.

Ви можете купити саджанці гінкго білоба поштою в нашому розпліднику з доставкою по всій Україні, і зокрема в такі міста, як Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків, та інші. В інтернет-магазині ви знайдете багато сортів з фото.

Опис гінкго білоба

Довгий час велися суперечки про те, до якого саме роду відноситься гінкго білоба. Спочатку вважалося, що це хвойна культура, але з ялинками і ялинами є істотні відмінності. А тому сьогодні рослина відноситься до сімейства папоротевих. Вдалося з'ясувати, що в мезозойської ери ця рослина була дуже широко поширене.

Сьогодні гінкго білоба широко поширений в Китаї. У нашій країні його можна зустріти на березі Чорного моря.

Рослина має унікальні листя - вони нагадують віяло. Як тільки настають похолодання, дерево дуже швидко їх скидає. Дерева є дводомними, тобто бувають чоловічі і жіночі екземпляри. Причому розрізнити підлогу можна тільки до 30 років - тільки через цей час у дерева з'являються особливі ознаки.

Сьогодні відомо про дерева, яким близько 2500 років - це говорить буквально про безсмертя такого рослини. Їх вигляд просто заворожує.

Вирощування гінкго білоба

Є прості рекомендації про те, як виростити гінкго білоба:

  • в першу чергу потрібно враховувати те, що дереву потрібно дуже багато простору - дерево виростає великим і розлогим;
  • дерево дуже любить сонячне світло, а тому ділянка повинна бути просторим і максимально освітленим сонцем;
  • садити потрібно відразу на постійне місце, так як гінкго білоба не любить пересадки і не зможе їх пережити;
  • перші три роки дереву не буде йти в ріст, а буде тільки розвивати кореневу систему, а тому не варто переживати про те, що гінкго білоба не росте;
  • земля повинна бути дуже родючою;
  • поливати в перші роки життя потрібно регулярно, щоб корінці не висихала;
  • не варто висаджувати на місцях, де ґрунтові води проходять дуже близько до поверхні землі.

Догляд за гінкго білоба дуже простий, адже сама рослина абсолютно невибаглива і здатне нормально рости і розвиватися навіть в несприятливих умовах. Взимку його потрібно захищати від морозів. Також вам потрібно періодично поливати рослину, знищувати бур'яни. Дерево часто не уражається ніякими хворобами. Добре розмножується гінкго білоба саме насінням.

Дерево має масу корисних властивостей - з нього роблять багато різних ліків. Застосування дуже широке - від безсоння, зниження уваги, інтелектуальних здібностей і багато іншого. Але посадити його варто хоча б заради його незвичайний зовнішній вигляд.

Гінкго білоба - унікальна рослина для вашого саду

Гінкго білоба - це реліктова рослина, яке ще називають живим викопним. Є багато різних видів, але сучасним вважається гінкго дволопатеве. Ви можете купити гінкго білоба дволопатеве в нашому магазині. При цьому ціна на саджанці гінкго білоба зовсім невисока, а тому ви можете на своїй ділянці виростити дійсно щось незвичайне, то, що має цікаву історію. Адже про рослину відомо ще з часів пермського і юрського періоду.

А враховуючи, що гінкго білоба - зовсім невибагливий, вам не доведеться витрачати на нього багато своїх сил і часу. Саджанці гінкго білоба ми доставимо швидко поштою по всій Україні.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку