Назад /

Саджанці кави

Ароматна кава із зерен зібраних у власному саду — це не мрія, а реальність. Виростити кавове дерево в Україні можна в зимовому саду, оранжереї, масандрі та навіть на літній терасі.

Саджанці кавових культур в Україні належать до категорії екзотичних рослин, тому купити їх можна лише у спеціалізованих магазинах. В інтернет магазині PLOD.UA представлені саджанці кави арабіка за прийнятною ціною оптом та в роздріб. Для вашої зручності — доставка саджанців поштою за вказаною адресою або поштовим відділенням.

Що таке кавове дерево, як воно виглядає

Кавове дерево арабіка, яке можна виростити вдома або в саду в Україні, — невеликих розмірів (1,5-2 м) вічнозелена рослина. Листя велике, глянсове, довгастої форми, з хвилястим краєм, росте по два у вузлі. Розмір листа може досягати 15 см завдовжки і 5 см завширшки. За правильних умов, рослина цвіте двічі на рік, у весняний та літній періоди, фаза цвітіння може тривати два місяці.

Квіти кавового дерева дрібні (2 см у діаметрі), зібрані у напівсферичні суцвіття, білі та ароматні. Після фази цвітіння зав'язуються ягоди, які на вигляд нагадують вишню. Зовнішній вигляд кави дерева з ярусною розлогою кроною з горизонтальних гілок стане справжньою окрасою саду. При правильному догляді рослина здатна жити і плодоносити в будинку багато років. Кількість плодів з одного деревця може досягати до 300-500 г зерен на рік.

Як посадити саджанці

Кавові породи арабіка та робусту ростуть в умовах вологого тропічного клімату, при оптимальному співвідношенні сонячного світла та тіні. Кавове дерево не росте в дикій природі України, тому до висадки саджанців необхідно підготуватися заздалегідь — вибрати сорт, який підходить для певного клімату та типу ґрунту, а також підготувати землю та місце. Важливо знати під час посадки саджанців кавових порід:

 • При висадженні саджанців у відкритий ґрунт, слід викопати лунки на відстані 2–3 метри один від одного, рядами на відстані 3–4 метри.
 • При посадці саджанців у горщик необхідно підготувати спеціальний підкислений грунт, який можна купити за вигідною ціною в нашому онлайн магазині.
 • Кавове дерево любить розсіяне світло, тому влітку рослину необхідно притіняти від спекотного сонця, а в зимовий період залишати на світлі якнайбільше.
 • Оптимальна температура для зростання саджанців кави в Україні 18-25 °С.
 • Полив має бути регулярним, оскільки рослина віддає перевагу вологому теплому клімату. Влітку, в жарку погоду рослину можна додатково обприскувати відстояною водою, на 2-3°С вище за кімнатну температуру.
 • Горщики з домашнім кавовим деревом можна виносити в літній період на вулицю, оберігаючи від потрапляння прямих сонячних променів.

Цвітіння кавового дерева в домашніх умовах можливе на 3-4 роки. Однак повноцінне плодоношення починається після досягнення рослиною 5-6 років. Занадто багато сонця або замало тіні може призвести до таких проблем, як опік листя або поганий розвиток плодів.

Важливо знати про каву дерево

Перед посадкою саджанців кавового дерева необхідно уточнити інформацію про особливості догляду за рослиною на різних етапах. Отримати вичерпні дані про плодову культуру, яку ви маєте намір купити, можна у менеджерів інтернет магазину PLOD.UA. Цікава інформація про кавове дерево:

 • У домашніх умовах можна виростити каву сорту арабіка. Робуста більш примхливий сорт, тож вирощувати його в українському кліматі проблематично.
 • Висота саджанців сорту арабіка без урахування кореневої системи — 10-15 см.
 • Коли буде перший урожай – рослина при вирощуванні в домашніх умовах починає плодоносити на 4-5 рік, продуктивний вік – з 6 до 30 років.
 • Пересадку кави дерева необхідно проводити раз на 2-3 роки.
 • Підживлення в грунт потрібно вносити з травня по вересень.

В інтернет магазині PLOD.UA можна зробити онлайн замовлення та купити саджанці кавового дерева арабіка з доставкою поштою. Для посадкового матеріалу використовуємо лише селекційні сорти, які можуть зростати в умовах клімату України. Пропонуємо: консультації щодо вибору саджанців та догляду за рослиною, вигідні умови співпраці, оптимальні ціни, можливість купити товар опт та в роздріб.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку