Назад /

Саджанці годжі

Саджанці годжі

Популярність цієї рослини зараз дуже висока. Обумовлена ​​вона тим, що ягоди годжі вважаються свого роду енергетиком, не кажучи вже про унікальний набір корисних речовин, властивих тільки їм. Наш інтернет-магазин пропонує купити саджанці годжі для посадки на присадибних ділянках. Як же виглядає це не зовсім знайоме рослина?

Короткий опис

Рослина годжі – це, в залежності від сорту, мініатюрне деревце висотою 2-3 м або чагарник з повзучими стеблами. Інші назви – дереза ​​звичайна, тибетський барбарис.

Особливу цінність представляють ягоди – яскраво-червоного кольору довжиною від 5 до 15 мм. Вони активно використовуються в китайській медицині як один з інгредієнтів в препаратах, що використовуються для лікування найрізноманітніших хвороб, а також біологічно активної добавки.

Рослина це зовсім не екзотичне, можна легко замовити саджанці годжі поштою і вирощувати їх на своїй ділянці в саду. Воно невибагливо, витримує морози до -30 ° С, не вимагає ретельного догляду.

Сорти

Через незвичайної популярності годжі в розплідниках виведено велику кількість різних сортів цієї рослини. Найбільш популярні серед них:

 • Нью Біг;
 • Тибетський;
 • Лхаса;
 • Цукровий гігант;
 • Суперфрут.

Ціни на саджанці годжі не вище, ніж на інші плодові чагарники навіть, незважаючи на екзотичність і популярність рослини.

Посадка саджанців і догляд

Рослина невибаглива, високі вимоги пред'являє тільки до світла, тому висаджувати їх потрібно на самих сонячних місцях без найменшого затінення. В іншому – склад грунту, його кислотність, полив і т.д. &Ndash; не вимогливе.

Якщо купити годжі із закритою кореневою системою, то їх можна висаджувати в грунт круглий рік. В іншому випадку робити це бажано навесні.

Для посадки потрібно викопати яму 50х50х40см помістити туди саджанець і рясно полити, а потім засипати коріння компостом або перегноєм. Можна злегка заглибити кореневу шийку.

Для кращого розвитку протягом сезону саджанці підгодовують: навесні азотними добривами, в момент бутонізації - фосфорно-калійними і ще раз восени після збору врожаю таким же складом.

У рослини довгі тонкі гілки, на яких формується урожай. Щоб вони не діставали до землі, їх потрібно обрізати навесні або восени, залишаючи 4-5 бруньок. Вирізають і всі зайві гілки, залишають тільки найміцніші. Ягоди дозрівають на дворічних пагонах.

Корисні властивості ягід

Вживати ягоди можна тільки в сушеному вигляді. Вміщені в них речовини благотворно впливають на організм людини.

 • Поліпшується обмін речовин, що дуже важливо для діабетиків.
 • Підвищується загальний тонус і, отже, поліпшується настрій.
 • З їх допомогою розщеплюються жири, і, значить, вони стануть у пригоді тим, хто хоче схуднути.
 • Поліпшується стан шкіри, тому ягоди використовують для виробництва кремів для обличчя.
 • Тиск приходить в норму, стабілізується нервова система.
 • Знижується цукор в крові і холестерин.
 • Ягоди можуть підвищувати потенцію.
 • Поліпшуються показники гемоглобіну в крові.
 • Поліпшується зір.
 • Застосовується в онкології для профілактики хвороби.

Ось таке колосальний вплив має ця маленька ягода на людський організм і це ще не повний список. Пояснюється такий вплив тим набором унікальних макро- і мікроелементів і вітамінів, що входять до складу годжі.

Кажуть, що тибетські монахи першими дізналися про цінні властивості ягоди годжі. Біля колодязів, що постачають монастирі водою, завжди росли кущі цієї рослини. Ягоди дозрівали і падали в воду, насичуючи її своїми лікувальними властивостями. Багато з ченців доживали до 100 років і більше, при цьому маючи здорові суглоби і зуби, були при цьому активні, не уступаючи молодим енергійним людям.

Замовити і купити саджанці можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій території України, до Києва. Причому ціна на саджанці годжі приємно здивує.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку