Назад /

Саджанці ківі

Ківі – екзотична рослина в саду

Поганий той садівник, який не хотів би виростити щось незвичайне і екзотичне в своєму саду. Не хотів, би похвалитися чимось новим і незвичним перед сусідами. А так як клімат останнім часом все спекотніше і м'якше, зими стали теплішими, а селекціонери працюють круглий рік, виводячи все нові і нові сорти і види, то звичайно гріх не поцікавитися, що таке новеньке можна виростити в своєму саду. Тим більше що в наш час вже не треба їхати за саджанцями і насінням на край світу, а більшість новинок можна придбати просто в нашому інтернет-магазині з доставкою поштою по всій території України. Купити саджанці ківі також не складе труднощів.

Напевно вже нікого не здивує ківі, інжир, хурма, гранат, товари, що лежать на прилавку в магазині. А якщо це все буде рости прямо у вас на грядці. Чудеса, скажіть ви. Вже немає. Досвідчені садівники вже давно садять ці екзотичні дива і досить успішно.

Ківі

А ви знаєте, що сорт ківі був виведений з насіння китайської актинідії в Новій Зеландії і відрізняється від своєї родички тільки розміром. Плоди ківі в кілька разів більші.
Але за своїми смаковими якостями плоди актинідії не поступаються ківі. Плюс, вони не покриті волосками, і їх можна їсти прямо з шкіркою. Саме ж рослина Актинідія – декоративна красива багаторічна ліана, з красивими, ніжними і ароматними квітами і плодами. Вона красива, її дуже люблять садівники. Зараз на ринку представлено багато морозостійких і посухостійких видів. Відхід не вимагає багато сил. Рослина не вимогливо ні до поливу, ні до грунту. Посухостійка. Але сорт потрібно вибирати морозостійкий і скоростиглий. Інакше ківі просто не встигне дозріти в наших широтах. Головні правила догляду це сонячне місце для посадки, ще пристовбурні кола треба обов'язково вкрити на зиму. Ківі погано переносить заморозки нижче – 15С. Якщо наважитеся посадити ківі на своєму городі, і у нього вийде прижитися, то поласувати його плодами можна вже на 2 – 3 рік посадки. Цвісти починає в травні. Це дуже гарне видовище. Ківі або актинідія має багато різновидів і сортів.

Сорти ківі

Для місцевого клімату на Україні можуть підійти наступні сорти:

  • Коломикта – це велика ліана. При наявності хорошої опори піднімається на 15 метрів. Плоди дозрівають в липні, відноситься до ранніх сортів. Смак приємний, солодкий, з невеликою кислинкою.
  • Аргута – ліана висотою до двадцяти п'яти метрів. Рослина відноситься до зимостійким, але укриття пристовбурного кола все ж вимагає. Якщо купити ківі даного сорту, то можна насолоджуватися смачними, соковитими плодами вже в серпні. Плоди не опадають, добре зберігаються.
  • Анастасія – один з найбільш зимостійких сортів ківі. Його можна вирощувати в кліматі з суворими зимами. Може підмерзати, але тим не менш добре дає нові пагони і продовжує рости. Плоди з невеликою кислинкою, великі.
  • Фестивальна – ліана висотою до 15 метрів. В ширину невелика всього 20 – 30 сантиметрів. Плоди солодкі, але не великі. Потребує укриття пристовбурного кола.
  • Далекосхідна – сорт, який полюбився садівникам за хороші смакові якості, відносно невелику ліану, висотою до 10 метрів, яку можна вкоротити за бажанням.
  • Урожайна – за назвою сорту стає ясно, що ця рослина відноситься до високоврожайних. З однієї ліани можна зібрати до 20 кілограм плодів. Вони солодкі, без кислинки, кісточок всередині не багато, шкірка ніжна, легко чиститься. Сорт зимостійкий, не вимагає укриття.

Щоб придбати такі рослини, можна замовити саджанці ківі поштою. Причому ціна на саджанці ківі не відрізняється від інших, звичайних рослин, розплатитися можна будь-якими платіжними засобами, в тому числі за допомогою електронного гаманця. Також ми надаємо й інші послуги.
Звичайно, тільки мала частина екзотичних рослин може прижитися в наших садах, ківі відноситься до таких.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку