Назад /

Саджанці азіміни

Азіміна

Азіміна - це листяна плодова рослина, яка відноситься до сімейства аннонових. Включає всього 8 видів, які в дикій природі широко поширені в США. Є й інша назва - бананове дерево. Це екзотична рослина ви можете легко виростити в своєму саду.

А купити саджанці азіміни поштою ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні, а також в такі міста, як Дніпропетровськ, Харків, Одеса, і інші. У каталозі ви знайдете великий вибір сортів.

Опис азіміни

Плоди азіміни, банана і папайї мають деяку схожість. Для вирощування в якості корисного дерева в основному вибирають азіміни трилопатевий або азіміни Трилобіт. В Україні ця рослина теж можна зустріти, в основному в південних регіонах.

Азіміна Трилобіт може вирости до 8 метрів у висоту. Крона пірамідальна і досить розлога, а тому дереву потрібно багато простору.

Плоди азіміни досить соковиті і великі, і вони вважаються ягодами. Їх термін дозрівання припадає приблизно на середину осені, але в різних регіонах ці терміни можуть бути іншими. Їх вага може досягати 200 м У міру дозрівання їх колір змінюється - від темно-зеленого до світло-жовтого, але в підсумку вони стають бурими. М'якоть світла, дуже соковита, а за смаком нагадує манго і банан, а аромат - землянично-ананасовий. Всередині є насіння.

Посадка та догляд за азіміни

Перш ніж купити азіміни, потрібно знати, як її посадити і як за нею правильно доглядати. Адже рослина досить екзотичне і зажадає від вас певних зусиль. Але в підсумку ви будете віддячили рясним врожаєм.

Щоб рослина початок плодоносити, йому потрібно близько 160 днів без морозів - це дуже важливо враховувати. Також в перші два роки саджанці азіміни потрібно притіняти від яскравого сонця, але з часом в цьому необхідність відпадає, так як дерево прекрасно себе почуває під прямими променями.

Є тонкощі вирощування азіміни:

  • тип ґрунту не має особливого значення. Але важливо, щоб вона добре пропускала повітря і воду. Бажано, щоб грунт був слабкокислим і пухким. Якщо на вашій ділянці земля важка, вам потрібно буде зробити дуже товстий дренаж;
  • якщо ви придбали кілька саджанців, їх потрібно садити на достатній відстані один від одного, щоб їм не було тісно;
  • після посадки ділянку навколо дерева потрібно замульчувати. Для цього підійде кора або перегній.

Зацвіте азіміна приблизно в квітні, а тривалість цвітіння складе і як мінімум два тижні. Догляд за азіміни досить простий:

  • навесні перед початком вегетації потрібно обрізати пошкоджені гілочки;
  • поливати потрібно в період активного росту. Але важливо не перестаратися, так як від надлишку вологи починають швидко гнити коріння. Восени полив потрібно припинити. Після поливу потрібно акуратно рихлити землю навколо стовбура. Вода повинна бути теплою, відстояною;
  • вносити підживлення потрібно тільки на наступний рік після того, як ви посадите саджанець. Навесні необхідно внести фосфорні та азотні підживлення;
  • цікаво те, що в запиленні азіміни беруть участь мухи. А тому ви можете розвішувати навколо дерева шматочки стухшей м'яса. Також опиліть ви можете і самі, але для цього у вас має зростати як мінімум два дерева різного ґатунку. Вам необхідно пензликом брати пилок квіток одного дерева і переносити на квіточки іншого;
  • азіміна легко витримає мороз-30С, а тому на зиму її накривати не обов'язково. До того ж навесні нирки теж не бояться заморозків, так як мають захисну плівку.

В кінці літа плоди перестають рости і починають дозрівати. В результаті вони стають м'якими і виділяють дуже приємний аромат, і колір у них змінюється. Це дуже корисні і смачні ягоди. До того ж ціна на саджанці азіміни сьогодні доступні кожному, а тому не позбавляйте себе задоволення виростити таку екзотику в своєму саду.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку