Назад /

Саджанці гранату

Гранат

Гранат – це теплолюбна і світлолюбна рослина, що дає смачні і корисні плоди-ягоди. Сьогодні культуру можна вирощувати в кожному регіоні країни. Адже в результаті селекційної роботи створені скоростиглі і морозостійкі сорти.

Опис і особливості культури

Саджанці гранату вирощують як дерево або чагарник. Висота рослини досягає 6 метрів, на тонких гнучких пагонах є шипи. У період цвітіння утворюється два види квітів:

  • кувшіноподобние – утворюються на торішніх пагонах;
  • колокольчатоподобние – формуються на поточних пагонах.

Перші утворює плодову зав'язь, другий тип квітів безплідний. Забарвлення кожного типу бутонів – оранжево-червона. Плодова зрілість настає на 4-5 рік вирощування.

В залежності від сорту, відрізняється забарвлення фруктів, а регіон вирощування визначає смак: на півдні плоди солодші, ніж ті, що вирощують на північ від.

Для вирощування у відкритому грунті на присадибної території можна купити гранат сорту:

  • Гюлоша – рослина формує среднерослое дерево з колючими пагонами. Плоди великі, овальної форми. На шкірці є численні цятки, зерна великі, кисло-солодкі;
  • Нікітський ранній – рослина вирощують в формі чагарнику, плоди характеризуються великим розміром, з зерен отримують солодкий, дуже смачний сік.
  • Троль – дає великі до 300 грам плоди з темно-червоними зернами. Сорт відрізняється високою врожайністю, невимогливий у догляді.

Незалежно від сорту, плоди дозрівають нерівномірно. Якщо є можливість, краще залишити їх для дозрівання на гілках. Зберігають фрукти в прохолодному, але не в холодному місці.

Посадка та догляд

Гранат не вимогливий до складу грунту, для посадки підходить кам'янистий ґрунт, добре пропускає вологу. Ділянка повинна добре висвітлюватися сонцем, бути захищеним від вітру. У посадкову лунку додають поживну суміш з перепрілим гноєм.

Догляд при вирощуванні включає:

  • помірний полив в період активної вегетації;
  • осінню або весняну обрізку, при якій видаляють пагони, загущающие крону;
  • підгодівлі – мінеральні комплекси вносять 3 рази протягом сезону: ранньою весною, після появи листя і восени.

Незалежно від рівня морозостійкості, пізньої осені виконують захист від морозу. Для цього гілки укладають на землю за принципом виноградної лози, присипають землею і накривають мішковиною або агроволокном.

А купити саджанці граната за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений асортимент посадкового матеріалу оптом і в роздріб. Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку