Назад /

Саджанці банана

Саджанці банан

Банан є трав'янистим тропічною рослиною. У природі культура досягає 9 метрів, утворює широкі довгі листя і дає кілька десятків кілограм плодів.

Бажаючи виростити тропічна рослина в домашніх умовах, пропонуються саджанці банан карликових сортів. Виконуючи нескладні рекомендації по догляду, кожен зможе виростити вдома кімнатний банан, який крім врожаю смачних плодів, добре очищає повітря.

Опис культури

При вирощуванні в домашніх умовах рослина утворює кущ банан висотою до 150 см. Довгі листові платини досягають довжини до 100 см, а через те що вони формуються у верхній частині стебла, рослина зовні схоже на дерево – пальму.

Бажаючи мати в будинку не тільки рослина, але і збирати урожай, необхідно купити кущ банан. При вирощуванні з насіння, культура дає неїстівні плоди.

Сорт кімнатного банана Київський карлик і Київський суперкарлик дають їстівні плоди на третій рік вирощування. Вони мають довжину до 12 м, врожайність досягає декількох десятків. Період дозрівання тривалий, до 9 місяців. Смакові якості нічим не відрізняються від фруктів, придбаних в магазині.

Особливості вирощування та догляду

Кущ банана вирощують на сонячному місці, для посадки вибирають горщик, на кілька сентиментів більше кореневої системи. У міру зростання рослини виконують пересадку в горщики більшого обсягу. Максимальний обсяг контейнера для дорослої рослини не повинен бути більше 20 літрів.

За посадці /пересадки кореневу шийку заглиблюють в грунт. Найкращий час для пересадки літо або кінець вересня.

Банан світлолюбна і теплолюбна рослина. Періодично горщик з рослиною необхідно повертати, для формування красивої однаковою крони.

Догляд при вирощуванні включає:

  • Рідкісний, але рясний полив. Грунт повинен повністю просочитися водою. Для поливу використовують відстояну теплу воду.
  • Щоденне обприскування листя.
  • Підживлення органічними добривами щотижня в період активної вегетації. Взимку підгодівлі вносять раз на місяць.

Після плодоношення надземна частина рослини відмирає. Для збереження виду, варто отсаживать паростки-дітки, які у великій кількості утворюються до початку цвітіння.

А купити саджанці банана за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений посадковий матеріал високої якості з описом, фото.

Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку