Назад / /

Саджанці апельсина

Дерево апельсин

Незважаючи на те, що дерево апельсин є тропічною рослиною, сьогодні існують сорти, які можна вирощувати в домашніх умовах, отримувати урождай смачних і корисних плодів.

Особливості культури, популярні сорти

При вирощуванні в кімнатних умовах цитрусове дерево досягає висоти не більше 100 см, формує красиву, округлу крону. За смаковими якостями, фрукти не поступаються плодам, що продається в магазинах. При цьому культуру легко розмножити за допомогою кісточки або укоріненням живця.

В залежності від освітленості, температури і вологості, апельсинове дерево буде радувати глянцевими листям круглий рік, або частково скидати їх після дозрівання плодів.

Покупці можуть придбати саджанці апельсина різних сортів, найбільш популярні:

  • Вашингтон Навів – добре підходить для вирощування в домашніх умовах, відрізняється стійкістю до сухого повітря і освітленості, на пагонах відсутні шипи, плоди мають яскраво-оранжеве забарвлення і кисло-солодкий смак.
  • Гамлін – в південних регіонах культуру вирощують в промислових масштабах, а садівники - любителі можуть виростити дерево на підвіконні.
  • Павловський – кращий сорт для вирощування в домашніх умовах. Висота культури не перевищує 100 см, рослина добре адаптується в приміщеннях з центральним опаленням, стійко переносить недолік освітленості. У період плодоношення дозрівають невеликі фрукти масою до 80 г, в часточках є насіння.

Особливості вирощування та догляду

Після покупки саджанці апельсина краще не турбувати протягом двох тижнів, щоб рослина адаптувалося на новому місці. У цей період виконують обприскування листя і помірний полив.

Якщо потрібна пересадка, вибирають горщик на кілька сантиметрів більше діаметра Конєва системи, на дні створюють дренажний шар.

Вирощують рослину на південній стороні. Влітку, в полуденний час, листя притеняют. Оптимальна температура повітря від 20 до 26 градусів.

Взимку необхідно підтримувати 12- годинний світловий день, і температурний режим від 10 до 14 градусів.

Догляд за культурою включає:

  • полив при повному висиханні верхнього шару грунту;
  • підгодівлі кожні 10 днів в період активної вегетації;
  • щоденне обприскування.

Плодові бруньки закладаються на гілках 3 і 4 порядку, тому в кінці осені виконують формуючу обрізку.

А купити апельсинове дерево за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений посадковий матеріал високої якості з описом, фото.

Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України по указному адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку