Назад / /

Саджанці лимона

Лимон

Лимон - це екзотичне цитрусове рослина, яке дуже красиво цвіте, дає неймовірні корисні плоди і просто приносить чимало задоволення тому, хто буде його вирощувати. Багато вирощували це дерево з насіння, але таке рослина не буде плодоносити. Простіше придбати саджанці лимона.

Наш розплідник пропонує вам купити саджанці лимона поштою за доступною ціною. Ви можете замовити доставку товару в будь-яку точку України, в тому числі в такі міста, як Київ, Запоріжжя, і інші. У нашому інтернет-магазині в продажу великий вибір сортів цієї культури.

Опис лимонного дерева

В нашій країні виростити лимон в саду - це складне завдання, так як у нас невідповідний клімат. Адже батьківщиною лимона є Південно-Східна Азія. Та й в дикій природі ця рослина не зустрічається. Але є вихід - в літній період ви можете виносити рослини на свіже повітря.

В домашніх умовах виростити його зможе навіть той, хто раніше подібним не займався. Для цього вам достатньо у нас купити лимон за доступною вартості і забезпечити йому хороший догляд. І ви зможете регулярно збирати корисний вітамінний врожай.

Тонкощі вирощування кімнатного лимона

Не можна сказати, що лимон - зовсім невибаглива рослина. Вам доведеться постаратися, щоб він себе добре відчував в кімнатних умовах. Але не варто цього лякатися - це не так складно, як здається. До того ж ароматне цвітіння і корисні плоди - це найкраща компенсація за працю. Замовити рослина поштою можна у нас, а ціна на саджанці лимона не може не радувати.

Є певні тонкощі вирощування цієї рослини:

  • лимон повинен постійно перебувати на одному місці, а тому до його вибору варто підійти з розумом. Це важливо, адже рослина погано реагує на перестановку;
  • рослина не любить протягів і сухе повітря. Від перших його потрібно надійно захищати, а з другим боротися за допомогою поставленої поруч з горщиком ємності з вологим керамзитом;
  • лимон любить сонячне світло в великих кількостях. Взимку його потрібно додатково підсвічувати, так як сонця в цей період не так багато;
  • лимонне дерево потрібно регулярно поливати, але при цьому земля повинна бути легкою і добре пропускати воду. Варто зробити все, щоб вода не застоювалася. Також ви можете регулярно обприскувати - це піде йому тільки на користь;
  • в грунті обов'язково повинен бути пісок, перегній листяна і дернова земля;
  • щоб лимон швидко зацвів, його потрібно часто пересаджувати - не рідше 3 разів на рік. Причому дуже важливо в період цвітіння взагалі не чіпати рослина, так як воно може просто скинути все квіточки.

Плоди у лимона дозрівають дуже довго - до 11 місяців. В цей час рослина повинна отримувати достатній полив, багато світла, спеціальні підгодівлі для цитрусових. Якщо дереву щось не сподобається, воно просто скине зав'язь.

Лимон потребує і в формуванні крони, так як це дозволить йому стати сильним і потужним. Краще витратити кілька років на це, зате в майбутньому рослина буде досить сильним, щоб регулярно цвісти і радувати вас гарними врожаями. Адже плодоношення дуже виснажує, а тому лимонне дерево може навіть загинути.

Хвороби лимона

Є ознаки, за якими можна визначити, чого саме не вистачає лимону:

  • листя мляві, але при цьому їх забарвлення не змінений - це ознака нестачі вологи;
  • листя мляві і бліді - недолік світла. Якщо це не виправити, дерево скине все листя;
  • якщо у листя темніють краю, це говорить про те, що рослині не вистачає калію;
  • бліді прожилки на листках - недолік заліза.

Дерево при нестачі чого-небудь має пройти реабілітаційний період, щоб набратися сил і відновитися.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку