Назад / /

Саджанці мандарина

Мандариновий дерево

Мандариновий дерево сьогодні можна виростити в кімнатних умовах. При цьому рослина буде не тільки прикрашати приміщення, а й давати щорічний урожай смачних і корисних плодів, очищати повітря в кімнаті.

Особливості кімнатної культури

При вирощуванні в домашніх умовах, цитрусове дерево має компактні розміри, досягає висоти 100 см. При цьому фахівці рекомендують прищипувати верхні пагони, коли рослина досягне висоти 40 см. Таким чином, буде формуватись широка розгалужена крона, прискориться початок цвітіння і плодоношення. Адже мандарини формуються на гілках-відростках 4-5 порядку.

За культурою нескладно доглядати. При правильній агротехніці, саджанці мандарина дають плоди на 3-4 рік вирощування. Ароматні білі квіти розпускаються в середині липня, для формування і дозрівання плодів потрібно від 3 до 4 місяців.

Популярні сорти

Для вирощування в домашніх умовах, призначені спеціальні сорти-гібриди. Найбільш популярні:

  • Клементін – високоврожайний сорт, дає невеликі плоди з тонкою шкіркою і солодким смаком без кісточок.
  • Міхо Васі – рослина цінується за скороплодность і врожайність. Перший урожай збирають на 2-3 рік вирощування, плоди десертного призначення.

В нашому магазині можна купити мандаринове дерево, призначене для вирощування в домашніх умовах з розплідника.

Особливості вирощування та догляду

Посадку саджанців виконують в просторий горщик з дренажними отворами. Додатково на дні створюють дренажний шар з щебеню або керамзиту. Для посадки набувають грунт в спеціалізованих магазинах.

Вирощують мандаринове дерево на південній стороні. Влітку рослину притіняють від прямих сонячних променів. Взимку використовують фітолампи, щоб продовжити світловий день.

Найкраща температура влітку не більше 26 градусів, взимку температуру знижують до 15 градусів. Це обов'язкова умова для отримання врожаю. Рослина добре відгукується на обприскування.

Догляд за культурою включає:

  • полив при повному висиханні верхнього шару грунту;
  • підгодівлі кожні 10 днів в період активної вегетації;
  • формуючу обрізку після збору врожаю.

А купити мандаринове дерево за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений посадковий матеріал високої якості з описом, фото.

Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку