Назад / /

Саджанці кумквата

Кумкват

Кумкват або Фортунелла – це вічнозелене цитрусове рослина, що дає смачні плоди овальної форми. Їх можна приймати в їжу з шкіркою, при цьому всі частини фрукта мають корисними властивостями для організму.

Опис і особливості культури

В природі дерево кумкват досягає висоти 4,5 метрів. У кліматі України екзотична культура у відритому грунті не росте. При вирощуванні в кімнатних умовах, висота дерева не перевищує 150 см, щорічний приріст становить до 10 см.

Рослина формує густу кулясту крону. Пагони густо покриваються дрібними листовими пластинами, насичене-зеленого забарвлення з глянцевим блиском.

В середині літа формуються невеликі білі суцвіття. Вони випромінюють насичений приємний аромат, потім, протягом 3-4 місяців дозрівають плоди. За забарвленням вони нагадують дрібні апельсини, мають яскраво-помаранчеву гладку поверхню, всередині розташовується сам фрукт, розділений на часточки. Смак м'якоті солодко-кислий.

Вирощування і догляд

Якщо ви вирішили купити кумкват і бажаючи отримувати урожай, необхідно створити сприятливі умови:

  • 12-годинний світловий день влітку і взимку;
  • підтримувати температурний режим;
  • підтримувати вологість.

В кімнатних умовах саджанці кумквата висаджують в горщики, об'ємом на кілька сантиметрів більше кореневої системи. Щоб рослина добре прижилося і пішло в ріст, вибирають грунт для цитрусових.

Догляд при вирощуванні включає:

  • Полив – рясний, але без застою вологи. Вода має добре змочувати весь грунт, а її залишки виходити через дренажні отвори. Наступний полив виконують після того як грунт повністю висохне. Вода повинна бути теплою, відстояною, в іншому випадку рослина скидає листя.
  • Освітленість – горщик з рослиною у своєму розпорядженні на південній стороні, в полуденний час створюють розсіяне освітлення.
  • Внесення мінеральних добрив в період активної вегетації кожні два тижні.
  • Обрізку – щовесни після збору врожаю, при цьому залишають не більше 3 основних пагонів, їх довжину трохи вкорочують. Решта гілки зрізують.
  • Пересадку кожні три роки в великі за обсягом горщики.

В період спокою (взимку) температуру навколишнього повітря знижують до 15 градусів, виконують рідкісні поливи, підгодівлі не вносять.

А купити саджанці кумквата за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. На сайті представлений якісний посадковий матеріал з описом і фото. Доставка товару проводиться в кожен населений пункт України за вказаною адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку