Назад /

Цибулини кали

Калла

Ніжні бутони калл привертають погляд і зачаровують. Це тропічна рослина з трубчастим стеблом, широкими глянсовим листям і великими квітами лійкоподібної форми. Рослина нескладно виростити в відритому грунті і в домашніх умовах, квітка стане родзинкою в саду, в квартирі, на балконі.

Опис культури

У дикій природі кала росте поблизу водойм і зустрічається на території Південної Африки. Також існують різновиди, які добре адаптуються у відритому грунті України.

Після посадки саджанці калл швидко розростаються, заповнюючи простір навколо. Рослині потрібно сонячне місце з частковим затіненням, родючий грунт кислої реакції і помірний полив. Натомість кала буде радувати пишним цвітінням і не менш красивими великими листками.

В залежності від виду і сорту висота кущика становить від 30 до 150 см, відрізняється і забарвлення бутонів. При вирощуванні в північних регіонах, перед морозами цибулини калл викопують і зберігають у прохолодному місці до весни.

Короткий огляд основних видів і сортів

Для створення гібридів селекціонери використовують три види калл:

  • Ефіопську;
  • Ремане;
  • Еліота.

Калла Ефіопська має деревоподібна кореневище, найбільш красивими сортами є:

  • Аметист – бутони пофарбовані в бузковий колір, випромінюють ніжний аромат. Залежно від зовнішніх умов, висота стебел і листя становить від 60 до 120 см;
  • Перли – рослина має компактні розміри, до 50 см, найкращим чином підходить для вирощування в домашніх умовах.

Калла Ремане найбільш часто має рожеве забарвлення квітів, хоча доступні сорти з бордово-бузковими і червоними бутонами. Висота куща не перевищує 70 см. Найбільш красиві сорти: Вечорок, Хамелеон і ін.

Калла Еліота має відмінну рису. Це невеликі вкраплення на поверхні листя серцеподібної форми. Висота куща досягає 50 см, найбільш красиві сорти:

  • Жовтий куточок – бутони мають насичену жовте забарвлення;
  • Вермеер - рослина досягає висоти 50 см, квітка має широку білу окантовку по краях і пурпурове підставу, на листі є вкраплення білого кольору.

Незалежно від виду і сорту, рослинам потрібно аналогічні умови для зростання:

  • сонячне місце;
  • родючий грунт;
  • помірний полив.

А вибрати і купити цибулини калл недорого можна в каталозі нашого інтернет-магазину. На сайті є опис, фото, ціна сортів. Доставка проводиться в кожен населений пункт України за адресою або в поштове відділення.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Ви успішно підписалися!

Код на знижку