Назад /

Цибулини лилейника

Лилейник

Лилейник – це один з найбільш популярних садових квітів. Рослина характеризується великими батонами різноманітного забарвлення з приємним ароматом, невибагливістю при вирощуванні і догляді.

Опис культури

Лилейник є багаторічним трав'янистим рослиною сімейства асфоделових. Після посадки на постійне місце, саджанці лилейника формують довгі шнуровідние коріння, що дозволяє самостійно добувати вологу і легко переносити посуху.

Листові пластини формуються з прикореневих розеток, мають дугастими форму. Квіти формуються по кілька штук, послідовно розпускаються. Вони мають великий розмір, воронковидну форму, різноманітне забарвлення.

Посадку виконують на сонячне місце, для рясного і тривалого цвітіння виконують помірний полив і вносять мінеральні добрива. Цибулини лилейника зимують у відкритому грунті без укриття.

Сьогодні покупцям доступи численні сорти, як природні, так і створені селекціонерами. Гібридні сорти класифікуються:

  • по періоду вегетації – лилейник може бути вічнозеленим, з обов'язковим періодом спокою, полузеление;
  • по формі пелюсток – махрові і прості;
  • за наявністю або відсутністю аромату;
  • по фарбуванню – бутони включає всі кольори і відтінки веселки, з урахуванням цього, фахівці відносять кожен сорт до певної групи, всього їх 11;
  • по періоду цвітіння – ранні, середні, пізні, повторно квітучі.

В саду лилейник висаджують в одиночних і групових посадках, з його допомогою оформляють бордюри, доріжки, кам'яні гірки, водойми, альтанки.

Популярні різновиди і сорти

Природні види лилейника (жовтий, рудий, Дюморье) абсолютно не вимогливі у догляді, відрізняються високим імунітетом до шкідників, виглядають декоративно.

Гібридних сортів існує понад 6 тис. Найбільш популярні гібриди групи Дабл (сорти з махровими і напівмахровими пелюстками):

  • Дабл Дрім – суцвіття досягають розміру 12 см, пелюстки забарвлені в абрикосовий колір;
  • Дабл Ред Ройал – забарвлення пелюсток темно-червона, поверхня бархатиста, сорт повторноцветующій.

Ароматні сорти лилейника доступні з різними забарвленнями бутонів, відрізняються формою і розміром, найбільш красиві гібриди:

  • Стелла де Оро – пелюстки мають ніжний лимонний відтінок і гофровані краю. Бутони розпускаються один за одним протягом усього літнього періоду, випромінюють насичений аромат. Сорт підходить для вирощування у відкритому грунті і в домашніх умовах.
  • Еппл Спрінг – пелюстки мають рожеве забарвлення і світло-зелену облямівку, розмір квітки досягає 15 см, в кожному суцвітті утворюється до 30 бутонів.

Детально ознайомитися з описом і фото лілійників можна в нашому віртуальному каталозі. А купити цибулини лилейника за доступною ціною пропонує наш інтернет-магазин. В каталозі сайту можна детально ознайомитися з описом і фото лілійників. Доставка замовлення здійснюється в кожен населений пункт України в поштове відділення або за вказаною адресою.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку