Назад /

Цибулини півонії

Піон

Півонії виглядають чудово в період цвітіння, випромінюють приємний аромат. Садівники можуть вибрати квітка різноманітного забарвлення. При цьому рослина абсолютно невибагливо при догляді: не потребує частого поливу, не дивується хворобами і шкідниками, зимує у відритому грунті в кожному регіоні України, зростає на одному місці кілька десятків років.

Опис культури

Піон є багаторічників сімейства Піонова. Існує два різновиди культури:

 • трав'янисті – утворюють широкий компактний кущик з прямостоячими стеблами, густо покритими листям;
 • деревовидні – вирощують в формі напівчагарника, пагони мають деревоподібну поверхню, досягають висоти 150 см.

Незалежно від виду, саджанці півонії швидко адаптуються після посадки і йдуть в зростання. Рослина формує потужну кореневу систему, що йде в землю на 100 см, тому краще відразу вибрати постійне місце вирощування. Для цього підійде сонячний ділянку, захищений від вітру іншими рослинами, забором, будівлями.

Догляд за півоніями включає стандартну агротехніку:

 • полив;
 • внесення підгодівлі;
 • обрізку стебел перед морозами.

Цибулини півонії зимують у відритому грунті без укриття. Бутони формуються на другий рік вирощування, за рахунок густий облиственности, рослина виглядає декоративно і після цвітіння до глибокої осені.

Популярні види і сорти

Залежно от форми й будівлі бутона, півонії поділяють на групи:

 • немахровими – бутон складається з двох рядів пелюсток, має велику серединку з численними тичинками, часто контрастного кольору, що додає декоративність.
 • Напівмахрові – квіти даного виду дуже великі, наприклад, сорт міс Америка, де квітка досягає 25 см в діаметрі, має до 7 рядів пелюсток.
 • Японські – бутони відрізняються видозміненими тичинками, що нагадують пухнастий клубок. Пелюстки розташовуються в один або кілька рядів.
 • Анемоновідние – рослина формує бутони з пелюстками різної довжини: нижні ряди складаються з довгих і широких пелюсток, в центрі бутона формуються короткі пелюстки. Яскраві представники групи сорти: Рапсодія з рожевими пелюстками і розміром квітки до 16 см і сорт Сноу Маунтін – ранньоквітучих рослина висотою до 75 см з квітами кремового кольору.
 • Махрові – бутони при повному розкритті нагадують кулю, мають розмір до 20 см в діаметрі.
 • розовідний – високорослі рослини, тому при вирощуванні потрібна опора, за формою квіти нагадують троянду.
 • Корончаті – пелюстки розташовуються в кілька ярусів, нижній ряд довший ніж, інші. Декоративність додає різне забарвлення пелюсток в нижньому і середньому ярусі.

Бажаючи мати в саду красиву і невибаглива рослина, посадіть півонії. У нашому інтернет-магазині можна купити цибулини півонії за доступною ціною. Посадковий матеріал поставляється з розплідника, на сайті є опис та фото сортів.

Доставка товару проводиться в кожен населений пункт країни в поштове відділення або за адресою.

Переваги

Повернення і обмін
Швидка доставка
Оплата при отриманні

Питання та відповіді

Ви успішно підписалися!

Код на знижку